www.vizyonkenthaber.com

1 2

Bunlar Önce Senin Davanı Sattılar Sayın ERDOĞAN!!

Bunlar Önce Senin Davanı Sattılar Sayın ERDOĞAN!!
18 Kasım 2017 - 22:59

Çok şey istemedik biz devletten!  Sadece bizi korusun istedik. Kadınları gözünü kırpmadan öldüren canilerden, şort giydi diye döven adilerden, tecavüz eden şerefsizlerden, çocuklara el uzatan ahlaksızlardan.. Ama yapmadınız.

Kadınlar can güvenliğimiz yok dediler, koruma istediler, korumadınız.. öldürüldüler! Kadınlar şort giydiler, dayak yediler! Açık giyinenler tecavüz edilmeyi hak ediyor dediler! Çarşaf giyenlere geri kafalı, örümcek kafalı dediler, darp edildiler! Tecavüz eden o şerefsizlere mahkemeye kravatla çıktı diye kravat indirimi verdiler! Çocuklarımıza el uzattılar, yani geleceğimize, devlet sessizliğini korudu!

Çok şey istemedik biz devletten! Sadece iyi bir eğitim almak istedik. Eğitimi yap-boza çevirdiler. Evimize en yakın okula kapak atmamızı istediler. Yeteneklerimizi sormadılar hiç, becerilerimizi görmek istemediler!  O olmazsa başka sistem deneriz dediler, deneme tahtasına çevirdiler. Şikayet ettik, ses çıkardık, devlet yine sessizliğini korudu!

Çok şey istemedik biz devletten! Sadece adalet istedik. Bizim adaletimiz bu dediler. Ak partiliysen her şey mubah, değilsen kapı orda dediler. Başkaldırdık bazılarımız, isyan ettik bu haksızlığa. Devlet yine sessizliğini korudu!

Bunlar önce senin davanı sattılar Sayın ERDOĞAN, önce seni sattılar. Sonra arazi satmaya başladılar. Adaleti sattılar. Sonra, onlara karşı çıkanları sattılar. Kendi sesleri o kadar güçlü çıkıyordu ki bu hainlerin, ses etmeye çalışanların seslerini duymadılar ya da seslerini kestiler.

Herkes seyirci oldu sonra yaşanılan pisliklere! Ne hırsızlıklar.. ne yolsuzluklar ..ne haksızlıklar.. ne adaletsizlikler.. Kimileri inancını kaybetti sustu, kimileri çıkarları vardı sustu!

Sayın Cumhurbaşkanım.. Sen sokaklara çıkın dedin,, Biz çıktık. Gururla anlattığın bir destan yazdık. Biz, size bir zafer armağan ettik.

 Bizim yazdığımız bu destanı bu hırsızlar, yolsuzlar, adalet düşmanları ellerinde bayraklarla kendi zaferleriymiş gibi kutladılar, kanımıza dokundu. Senin hatırına oy alıp o koltuklarda oturanlar, senin hatırını çoktan çiğnediler.

Şimdi bu destanın kahramanlarının dili olarak size sesleniyorum,  O koltukları hak edenlere verin.

SEN İSTEDİN BİZ SOKAKLARA DÖKÜLDÜK. ŞİMDİ BİZ SENDEN İSTİYORUZ, AL BUNLARI BAŞIMIZDAN! AL Kİ BU KUTLU DAVA DEVAM ETSİN.

AL Kİ BU AHLAKSIZLARI BAŞIMIZDAN, SENİNLE BİRLİKTE DAHA NİCE ZAFERLERE İMZA ATALIM.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.