www.vizyonkenthaber.com

1 2

BÜLENT IŞIKTAN, İDRİS DEMİRE HODRİ MEYDAN

BÜLENT IŞIKTAN, İDRİS DEMİRE HODRİ MEYDAN
71
27 Mart 2020 - 8:21

Eski Meclis üyesi İdris DEMİR Darıca Ardahanlılar Dernek Başkanı Bülent IŞIK için çok büyük bir iddia ortaya attı.

Bir dönem AK Parti Kocaeli  İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan, eski Şekerpınar Belediye Başkan yardımcısı  İdris Demir,  Bülent Işık’la olan özel husumetine Darıca Ardahanlılar Derneği Yönetim Kurulunu hedef alarak terör örgütüne yardım ve yataklık etmekle itham etti.

Görev yaptığı dönem içerisinde İdris Demir ile alakalı yaptığı yanlışları dile getiren Işık, 2019 yılında yaptığı paylaşımdan dolayı Demir tarafından savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Bununla yetinmeyen Demir, dernek yönetiminde PKK terör örgütüne mensup birin olduğunu ve Bülent Işık’ın terör örgütüne yardım ve yataklık yaptığına dair ibarede bulunarak şikayette bulundu.

DERNEK YÖNETİCİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

Bülent Işık’la olan husumetine sırf dernek başkanı olduğu için Bülent Işık’ın PKK’ya yardım ve yataklık yaptı ibaresi, dernek yönetim kurulunu  bağladığından dolayı dernek yöneticileri tepki gösterdi.

Konu ile alakalı açıklama yapan Işık; “ Derneğimizde bir tane bile vatan haini yoktur. Her yöneticimiz vatansever ve bu ülke için mücadele eden bireylerdir. Başka tutanağı olmayan hırsızlar ve arsızlar bu lekeyi atmakla kendilerinin geçmişini temizleyeceklerini zannetmektedir. Bu iddiasını daha doğrusu attığı iftirayı ispatlasın. Dün bahsettiği isimle dernekte karşılıklı oyun oynarken, gır gır ve şamata ederken terörist olmayanlar bu gün bizimle görev yaparken mi  terörist oluyor?” dedi

Yapılan şikayete tepki gösteren dernek yöneticileri İdris Demir hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını ifade ettiler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.

İstanbul mutlu son İzmir mutlu son Ankara mutlu son Antalya mutlu son Balıkesir mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Hatay mutlu son Diyarbakır mutlu son Çanakkale mutlu son Tekirdağ mutlu son Antalya mutlu son Ankara mutlu son Samsun mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Balıkesir mutlu son