www.vizyonkenthaber.com

1 2

BOZKURT – KÖRFEZ DEVA YÖNETİMİ Nİ AÇIKLADI..

BOZKURT – KÖRFEZ DEVA YÖNETİMİ Nİ AÇIKLADI..
07 Ekim 2020 - 21:14

KÖRFEZ İLÇE NİN SİYASET TE ÖNDE GELEN İSİMLERİNDEN ORHAN BOZKURT DEVA PARTİSİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YÖNETİM KURULU NU AÇIKLADI.

Körfez ilçe de yılların siyasetçisi, DYP döneminde 10 yıl ilçe başkanlığı yapan ve bir döneme imza atan, 10 yıl siyaset sahnesinden çekilen, Çevresi tarafından sevilen ve sayılan Orhan BOZKURT DEVA Partisi Körfez ilçe başkanlığı görevi tebliğ edildikten sonra yönetim kurulunu kurduktan sonra ofisin de basın mensuplarına listesini açıkladı.

BOZKURT” KÖRFEZ DE EZBERİ BOZDUK BOMBA LİSTE YAPTIK.

BOZKURT; Körfez ilçe de beni bilen bilir her zaman kalıplaşmış siyaset ve aynı gündem le siyaset yapmam, İşte bu açıdan yine ezberi bozarak Körfez ilçe de tüm siyasi partilerin en iyi listesini yaptık. Az sonra açıklayacağım liste ile önümüzdeki genel ve yerel seçimlere şimdiden hazırız diyebilirim.

ÇÜNKÜ..!

Listemizde ki yönetim kurulu arkadaşlarım öncelikle genel başkanımız Ali BABACAN’ın sevgisi ve heyecanıyla siyasete ilk adımını atan ve başarı için gece gündüz çalışacak arkadaşlarımızdan oluştu.

SİYASETİ ÇIKAR İÇİN DEĞİL..!

Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımız, Akademisyen, Doktor, Üst düzey yetkililer ve iş adamlarından oluşuyor. Hiç bir arkadaşımız çıkar için değil tamamen ülke menfaati ve Genel başkanımızın sevgisi, İlçe menfaati, İl ve ülke menfaati ile sayaset yapma amaçlı yanımızdalar. Hepsi ile ayrı ayrı gurur duyuyor ve listemizi anlımızın akıyla açıklıyoruz dedi.;

İŞTE DEVA PARTİSİ KÖRFEZ İLÇE YÖNETİM KURULU LİSTESİ.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.