www.vizyonkenthaber.com

1 2

BİZİ VE PARTİMİZİ BELEDİYE ZOR DURUMA SOKUYOR!!

BİZİ VE PARTİMİZİ BELEDİYE ZOR DURUMA SOKUYOR!!
09 Kasım 2017 - 17:43

Yaptığı icraatlar ve gösterdiği toleranslar nedeniyle Körfez belediye başkanı İsmail Baran, yakın takipçileri tarafından Cumhurbaşkanına iletilmek üzere defalarca BİMER’ e hatta yeni kurulan ve direkt Cumhurbaşkanlığı tarafından değerlendirilen CİMER’ e şikâyet edildiği söyleniyor.

Özellikle AK Parti körfez ilçe teşkilatındaki bazı kişiler, ‘BİZİ VE PARTİMİZİ BELEDİYE ZOR DURUMA SOKUYOR’ halkın tepkilerine cevap veremez hale geldik diye Baran’ın BİMER’ e şikâyet ettikleri konuşuluyor. Tabiki bu konuşulanlar müfettiş geldiğinde doğru olup olmadığı ortaya çıkacak.

HALK MÜFETTİŞİ BEKLİYOR!!

BİMER ve CİMER’ e yapılan şikâyetlerin yanı sıra birçok vatandaş, iş adamı ve siyasetçilerin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Türkiye’deki tüm belediyelere müfettiş gönderin talimatıyla belediye başkanlarının hemen tüm birimlerdeki yetkili kişilere müfettiş hazırlığı alın talimatı verdikleri belediye personeli içinde de konuşuluyor. Öte yandan şikayeti olanlar da dosya ve belgeler le şikayette bulunmak için bekliyor.

SADECE BELEDİYE DEĞİL!!

Kocaeli genelinde halk ve siyasetçiler AK Partililer dahil olmak üzere sadece belediye değil, Belediyelerin yan kuruluşları da denetlenmeli, Belediyelere bağlı olan yan kuruluşlar ve yardım dernekleri de denetlensin diye konuşuluyor. Belediyelerin yan kuruluşları olan A.Ş’ ler neden battı kim batırdı, Battıktan sonra ihale aldı mı almadı mı? Belediyelerin diğer yan kuruluşu gibi hizmet veren ve genelde belediye başkanlarının eşlerinin başkanlığını yaptığı yardım dernekleri de denetlensin diye talep ve istek var. Bizlere düşen kamuoyunu aydınlatmak. Müfettişlerin gelecekleri yâda geldikleri tarihide kamuoyunla haber yaparak paylaşacağız.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.