www.vizyonkenthaber.com

1 2

Birincilik Kazandılar

Birincilik Kazandılar
28 Ekim 2017 - 7:44

Ülkü Ocakları Genel Merkezinin Türkiye Genelin de Düzenlemiş Olduğu Kısa Film Yarışması Sonuçlandı;

 

TAŞKIN YİNE BAŞARDI

Gerek sosyal faaliyetler, gerek eğitim çalışmaları ve en çokta başarıları açısından kendinden sıkça söz ettiren Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah TAŞKIN , bir Kocaeli’li olarak hem Kocaeli halkını hem de Ülkücü camiayı Türkiye genelinde yapılan Film Yarışmasın da birinci olarak bir kez daha  gururlandırmıştır.

 

Kısa Film Konusu “UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE” 

Ey Türk Genci Damarlarında ki Asil Kanı Kirletme” sloganı ile yola çıkan Ülkü Ocakları sinemaya da el attı.

 Ülkü Ocaklarının düzenlediği Kısa Film Yarışmasın da Son 5′ e Kalan Filmler Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezin de Bulunan Şehit Gün SAZAK Konferans Salonun da üniversitede ki öğretim görevlilerinden oluşan jüri tarafından izlenip değerlendirildi.

Program da Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ Bey, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk AYHAN, Millet Vekillerinden Mehmet PARSAK, Ruhi ERSOY, Oktay VURAL, Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri ve birçok ülkücü genç  bulunmaktaydı.

Oylama sonucunda diğer illerin tümünü geride bırakan Kocaeli Ülkü Ocakları ilimizin tanınmış Senarist ve Yönetmenlerinden Onur Azat YILMAZ tarafından çekilmiş Olan ”Asil Kan Vatan Borcu” isimli Film İle 1. liğe layık görüldü.

 

 Ödül Töreninde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Lider Devlet BAHÇELİ bey tarafından tebrik edilip,Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ bey Tarafından kucaklaşılıp Ödül Taktim Töreni Yapılmıştır.

Konuşma Yapan Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah TAŞKIN Konuşmasın daÜlkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuza Yürütmüş Olduğu Bu Projeler Adına Teşekkür Etti ve Kısa Film Yarışmasındaki 1. Lik Ödülünü 5000 Ülkücü Şehit Adına Aldığını Söyledi.’

 

 FİLMİ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ;

https://www.youtube.com/watch?v=_Q2CVVrRmrs&t=128s
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.