www.vizyonkenthaber.com

1 2

‘Bir Güzellik Yap Kendine’

‘Bir Güzellik Yap Kendine’
07 Aralık 2017 - 8:13

‘Bir güzellik yap kendine’ sloganı ile Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde faaliyet gösteren genç girişimci iş adamı ve güzellik uzmanı Gökhan Karaca tarafından işletilen Gökhan Karaca Hair Studio isimli bayan kuaför salonu; güzelliğine ve bakımına önem verenlerin adresi konumunda bulunuyor.

Annesi Gülser Güney’in de vazife yaptığı iş yerinde; kendi alanında uzman ekipler yer alıyor. Osman Yılmaz Mahallesi Millet Caddesi No:26/B adresinde hizmet veren iş yerinde; saç kesimi, boya, kaynak , ombre, sombre, topuz, gelin başı, gibi hizmetler ön plana çıkıyor.

Ayrıca iş yerinde; Fön, Kesim Boya, Organik Boya, Röfle, Perma, Maşa ( Kırık, Düz, Dalgalı,…), Topuz, Türban, Renk Açma, Perma, Tarama; Gelin Saçı, Söz Saçı, Nişan Saçı, Türban, Cilt Bakımı, Manikür – Pedikür, Ağda – Sir Ağda, Kaş, Saç Bakımı, Makyaj, Profesyonel Makyaj gibi hizmetlerin verildiği bildirildi.

‘Bir güzellik yap kendine’ sloganı ile hizmet verdiklerini belirten iş yeri sahibi Gökhan Karaca, ‘Bizim işimiz sağlıklı olmayı, uzman olmayı gerektirir. En ufak bir yanlışlık ve ihmalkarlık, telafisi zor sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu yüzden, güzelliğine ve sağlığına önem verenlerin adresi konumundayız. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli vazgeçilmezimizdir. En büyük referansımız, müşterilerimizdir. Hizmetin en iyisini vermek adına elimizden geleni yapıyoruz.”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.