www.vizyonkenthaber.com

1 2

BBP: CUMHUR İTTİFAKI’NI DESTEKLİYORUZ AMA…

BBP: CUMHUR İTTİFAKI’NI DESTEKLİYORUZ AMA…
13 Mart 2019 - 19:07

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya, “Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz ama biz kimsenin ne vagonu ne de kuyruğuyuz. Doğru kimden gelirse gelsin yanında olacağız. Son çözüm sürecinde hükümetin yanlışlarını nasıl haykırdıysak bugün de terörle mücadele de yanlarındayız.” ifadelerini kullandı.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya, İzmit Belediye Başkan Adayı  Abdullah Karacan ve ilçe başkanları basın mensuplarıyla bir araya geldi. Programa il Başkan Yardımcısı Davut Eşe, Kadın kolları başkanı Sevgi Şanlı, Derince İlçe Başkanı Yüksel Ayık, Körfez ilçe Başkanı Bayram Kurtaran İl sekreteri Mustafa Özdemir ve SKM Başkanları katıldı. Görevi yeni devralan İl Başkanı Remzi Kaya seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Birçok yerde Cumhur İttifakı adaylarını destekleyeceklerini söyledi.

TEK GAYEMİZ HAK YOLDA HALKA HİZMET

Programda söz alan İl Başkanı Remzi Kaya, “Malumunuz olduğu gibi 11 Mart ta genel merkezimizin takdiri ile il başkanı olarak atandım. Öncelikle bizi bu göreve layık gören genel merkezime teşekkür ederim. Rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve 98 vatan evladının 29 Ocak 1993’te kurduğu BBP’nin de bugüne kadar çeşitli hizmetlerim oldu. Bundan sonrada bu görevde hizmet etmek benim için büyük onur olacaktır. Tek gayemiz hak yolda halka hizmettir. Bizim sayımız oy oranımız az olabilir ama özgül ağırlığımız bir çok partiye bir beden büyük gelir. O yüzden hiç kimse bizi hesaba koymadan iş yapmasın. Biz sadece bir siyasi parti değiliz aynı zamanda bir dava hareketiyiz. ilahi kelimetullah için nizamı alem davasının sorumluluğu omzumuzda onurlu gururlu şerefli ve keyifli bir yük ve bizler de o şerefli yükün hamallarıyız” ifadelerini kullandı.

SİYASİ HASSASİYET BEKLİYORUZ

Kaya açıklamalarına; “Evet 31 Mart ta yerel seçimlerde partimizin altı ilçede belediye başkan adayı ve diğer ilçelerde de belediye meclis üyesi adayları var. Aday çıkardığımız yerlerde kendi adaylarımız ile seçimlere katılacağız. Bizim en büyük hassasiyetlerimizden biride ötekileştirmeden toplumu ve tercihinden dolayı insanlarımızı bölmeden sağlıklı huzurlu ve siyasi nezaketle secimleri sonuçlandırmak tır. Secimlerin asla kavga aracı olmaması gerekiyor. Bu seçimlerde geçecek biz yine aynı şehirde ilçede mahallede ve sokakta bir birimize selam verip almalıyız. Bu yüzden her siyasinin bu hassasiyeti göstermesini bekliyoruz. Bizim için al yıldızlı al bayrağın altında şerefle yaşayan bölücülük yapmayan terör ve teröristle bağı olmayan dış mihrakların masası olmayan her fert bu vatanın gerçek sahibi ve öz evladıdır.” şeklinde devam etti.

SEÇİME GİRMEDİĞİMİZ YERLERDE CUMHUR İTTİFAKI DESTEKÇİSİYİZ

“Herkesin merak ettiği konuyu açığa kavuşturalım” diyen Kaya, “Yerele baktığımız zaman 6 ilçede adaylarımız bulunmaktadır bu yönde çalışmalarımız bulunmaktadır. Seçime girmediğimiz bölgelerde Cumhur ittifakını destekleyeceğiz. Bize ideolojik olarak en yakın olan bu iki parti bizim mahallemizin çocuğu. Bizim mahallemizin çocuğu yanlış da yapsa biz başka mahallenin çocuklarına onları dövdürtmeyiz” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.