www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAZEN GICIK OLURUM, BAZEN UMURSAMAM!!

BAZEN GICIK OLURUM, BAZEN UMURSAMAM!!
17 Aralık 2017 - 21:14

Evet, Mehmet Irak dedim.

Kendi açım ve kendi düşüncelerimle yaklaşık 20 yıldır tanıdığım kişi, siyasi hayatında, özel hayatında ve STK hayatında neler yaptı, Mehmet Irak’tan bahsedelim biraz.

 

Kafadan söyleyeyim,,

Bazen gıcık olurum, bazen umursamam, bazen de takdir ederim böyle bir kişiliğe sahip benim açımdan.

Ama!!

İyi bir hatip, iyi bir sanatkâr, iyi bir girişkendir. Çoğu zaman yaptıklarını umursamadım saman alevi gibi iş yapardı. Ancak son zamanlarda ne yalan söyleyeyim beni de şaşırttı.

KAI dedi!!

Dedi de yine aynı Mehmet Irak dedim, yok değilmiş.. Bu sefer maya tuttu. Mehmet Irak ciddi işlerle ve ciddi çıkışlarla, gündem yaratan açıklamalar ve işler yapıyor. İki ayrı çıkışında da haklıydı ve yanındayım.

  • MESELA!!

 ‘’ Kocaeli Beşten Büyük ‘’ dediğinde Kocaeli’nde akli selim kişiler haklısın dediğinde, bazı yalaka çevreler ise ne diyor bu adam diyerek hem hemşerisinin yanında durmadı, hem de çıkarları doğrultusunda yavşaklık peşindeydi.

  • NASIL MI?

Herkesi ciğerine kadar tanıyorum, Aslında Irak doğru diyor deyip arkasından da yavv ne bu şimdi diyen insan müsveddeleri tanıdım. Tepki verdim, vermez miyim? Onlar kendilerini iyi bilir. Beyler Mehmet Irak’ı sevmek başka bir şey sevmemek başka bir şey, bu herkes için geçerli. Ammaaaa adamlıktan, doğruluktan, dobralıktan ortalıkta dem vurup doğruyu satmak karaktersizlik oluyor.

  • MESELA!!
  • ‘’ Bizleri Yukarılarda Seçimlerde Değerlendirmeyenlere Oy Yok’’ dedi. İnanın herkes kendi arasında adam doğru demiş kardeşim diyerek hak verdi. Ammaaaa yalakalık yaptıkları çevrelere ya olur mu bu ayrımcılıktır dediler. Onlarda kendilerini çok iyi biliyor. Beyler bir laf vardır ‘’ YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI VER’’ Mehmet Irak’ın hakkını verin. Ona bir fırsat verin. Onun etrafında toplanın ve dik durun. Hani dedim ya kendi fikirlerim diye Mehmet Irak’ın yanındayım ve bu güne kadar söylediklerinin altına imzamı atarım. Bundan sonraki süreçte hayal kırıklığı yaratır mı, yoksa daha sağlam adımlarla mı ilerler bilmem. Ama bazen gıcık olduğum bu adam bu kez sağlam gidiyor. Tek tavsiyem sözlerin ve çabaların hemşehrilerin için olsun Mehmet Irak, kendin için değil! derim.

 

Zaman, millet zaman. Fırsat, millet fırsat.. O’da şimdi hak etti bence.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.