www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞTACI YAPILACAK MUHTAR İŞTE BU AHMET MIZRAK

BAŞTACI YAPILACAK MUHTAR İŞTE BU AHMET MIZRAK
26 Nisan 2019 - 20:01

31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE KOCAELİ, KÖRFEZ, KİRAZLIYALI MAHALLE MUHTARI OLAN AHMET MIZRAK ÖRNEK VE MUHTEŞEM BİR KARARLA İŞTE MUHTAR BU DEDİRTTİ.

Ülke genelinde bir çok muhtar ya parası için, ya vakit öldürmek için yada prestij yaparak farklı planlar içinde ve halk içinde bunlar konuşulur. Ancak bir muhtar var ki Kocaeli, Körfez ilçe Kirazlıyalı muhtarı seçilen Ahmet MIZRAK gazetemize Körfez Belediyesi zabıta müdürü Mehmet GÖKKAYA’nin makamında bomba açıklama yaptı.

MUHTARLIK GELİRİM BURS İÇİN ÖĞRENCİLERE HİBE ETTİM

Kirazlıyalı muhtarı Ahmet MIZRAK Körfez Belediyesinden zabıta memurluğundan emekli olduktan sonra yıllardır ikamet ettiği mahallesi olan Kirazlıyalı mahallesinden 31 Mart yerel seçimlerinde muhtar adayı oldu ve kazandı. Belediye zabıta memuru arkadaşları ve zabıta müdürü Mehmet GÖKKAYA’danda büyük destek aldı. hatta mazbata aldığı zamanda dahi arkadaşları onu hiç yalnız bırakmadı. İşte o muhtar Ahmet MIZRAK 5 yıl kesintisiz aylık muhtarlık maaşını öğrencilere katkı amaçlı burs olarak hibe ettiğini açıkladı. Demek ki anlayışlı mahallesine ve gençlerin geleceğine yatırım yapan muhtarlar da var dedirtti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.