www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞKANLA ÇAY SAATİNE BÜYÜK İLGİ

BAŞKANLA ÇAY SAATİNE BÜYÜK İLGİ
07 Ekim 2017 - 9:45

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepeli hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların istek ve görüşlerini almak için Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübünün ayda bir organize edip başlattığı “Başkanla Çay Saati” büyük bir ilgiyle gerçekleşiyor.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in halkla içiçe olmayı ve onları dinlemeyi hedefleyen “Başkanla Çay Saati” projesi yoğun ilgi görüyor.

 

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Deprem Konutları’nda kadınlarla bir araya gelen Başkan Üzülmez, bütün talep ve istekleri dinledi. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Göreve geldiğimiz zaman Kartepe’de kadın olmanın ayrıcalıklı olacağını söylemiştik. Bu hedefimizi yerine getirdiğimize inanıyorum. Burada samimi bir şekilde bir araya gelerek mahallemiz hakkında görüş alış-verişinde bulunmak için geldik. Samimi bir şekilde düşünce ve isteklerini almak için buradayız. Aileler huzurlu olduğu zaman toplum da huzurlu olmaktadır” dedi.

EN BÜYÜK PARKI BURAYA YAPTIK

Evin hanımının huzursuz olması tüm aile bireylerine de yansımaktadır diyen Başkan Üzülmez “Yeni ilçe olmamıza karşın kadınlarımıza yönelik bütün çalışmaları en kısa sürede yapmaya çalışıyoruz. Hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Tek amacımız sizi mutlu edip dua almaktır. Sizin oturduğunuz mahalle Anadolu’nun bir çok ilçesinden büyüktür. Sürekli büyüyen dinamik bir mahallede ikamet ediyorsunuz. Mahallemize önemli yatırımlar yaptık. En büyük parkı buraya yaptık. Şimdi buraya kafe ve restoran yapılacaktır” dedi. Kartepeli bayanlar Başkan Üzülmez’e elleriyle hazırladıkları ikramları çay ile birlikte sundular. Başkan Üzülmez’i mahallelerinde ki çay saatinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen hanımlar, “Bu güzel bir proje başkanım hem daha sık görebiliyor hem de mahallemizle ilgili isteklerimizi birebir iletme imkanı bulabiliyoruz. Başkanımız bizi içtenlikle dinliyor ve çözüm üretiyor. Allah razı olsun, teşekkür ediyoruz” dediler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.