www.vizyonkenthaber.com

1 2

Başkan Söğüt Ramazan eğlencesine katıldı

Başkan Söğüt Ramazan eğlencesine katıldı
27 Mayıs 2019 - 18:25

Körfez’de hafta sonu Ramazan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini toplayan etkinliklerde çocuklar eğlenceye, büyükler ise tasavvuf müziğine doyuyor.

Körfez Belediyesi tarafından hafta sonu Tütünçiftlik Kültür Merkezi önündeki alanda gerçekleştirilen ve ramazan ayına renk katan ramazan eğlenceleri devam ediyor. 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini toplayan etkinliklerde çocuklar eğlenceye, büyükler ise tasavvuf müziğine doyuyor. Bu kapsamda çocuklar için iki gün boyunca çeşitli eğlenceler düzenlenirken, Ragıp Sevil ve Osman Sevil de tasavvuf konseri ile adeta katılanların ruhlarını dinlendirdi.

SÖĞÜT ÇOCUKLARLA EĞLENDİ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de ramazan etkinliğine katıldı, çocukların eğlencesine ortak oldu. Onlarla birlikte güzel vakit geçiren Başkan Şener Söğüt, “Ramazan’ın manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs etmek isteyenlerin ortak adresi adeta burası oldu. Özellikle çocuklarımızı Ramazan ayının güzellikleriyle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün düzenlenen programda da yavrularımızla kucaklaştık” ifadelerini kullandı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.