www.vizyonkenthaber.com

1 2

Başkan Söğüt; Köylerimiz cazibe merkezi

Başkan Söğüt; Köylerimiz cazibe merkezi
11 Mayıs 2019 - 9:16

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt dün akşam Kutluca Köyü sakinlerinin düzenlediği iftar programına katıldı.Söğüt iftar programı için teşekkür ederek; “Köylerimizin neredeyse hepsi cazibe merkezi.” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt Kutluca Köyü sakinlerinin düzenlediği iftar programında vatandaşlarla buluştu. Sevindikli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programına Başkan Şener Söğüt’ün yanı sıra Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan, İlçe Müftüsü Sabri Bağcı, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar, köy muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

“KÖYLERİN REFAH SEVİYESİ YÜKSELİYOR”

İlahilerin dinletildiği iftar programında kısa bir konuşma da yapan Başkan Şener Söğüt, “Bu güzel programda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duydum. Köylerimiz bizim için önemli. Gözümüz gibi de bakıyoruz. Köylerimizin refah seviyesi yükseliyor.Sizlerle her fırsatta bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Bizlerin tek derdi, köylümüzün hizmetkarı olarak sizlere hizmet etmek.” ifadelerini kullandı.Söğüt programın ardından Sevindikli ve Sipahiler Köyü’nü ziyaret etti.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.