www.vizyonkenthaber.com

1 2

Başkan Söğüt esnafı dinledi

Başkan Söğüt esnafı dinledi
31 Mayıs 2019 - 8:59

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yeniyalı Mahallesi’nde esnafı gezdi, vatandaşlarla sohbet etti. Körfez için atılacak doğru adımlara ‘ortak akılla’ karar vereceklerini belirten Başkan Söğüt, “Körfez için doğru olan neyse, bizim doğrumuz da o olacak.” dedi.

“STK’LARLA İRTİBAT HALİNDEYİZ”

“Sizlerden aldığımız güçle Körfez Belediye Başkanlığı’na seçildik” diyen Başkan Şener Söğüt, “Körfez için kim bir taş üstüne taş koymak istiyorsa, biz onlarla beraber hareket edeceğiz. Bu konuda odalarımız ve STK’larımız ile sürekli olarak irtibat halindeyiz. Muhtarlarımız ile diyaloglarımızda mahallelerindeki eksiklikleri dinliyor, ekiplerimizi onlardan gelen talepler doğrultusunda yönlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

“YENİ PROJELERİMİZ VAR”

Her mahalle için olduğu gibi Yeniyalı için de yeni projelerin hayata geçirileceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Bizler Körfez’in tamamına hizmet için kolları sıvadık. Her şeyin bir anda olması gibi bir durum olamaz. Bir bütün halinde ilçemizin gelişimine katkı sunacak adımları atacağız. Öncelikle ulaşım noktasında ve mevcut projelerin tamamlanması noktasında adımlarımızı attık.” ifadelerini kullandı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.