www.vizyonkenthaber.com

1 2

Başkan Söğüt eğitimi de ihmal etmedi

Başkan Söğüt eğitimi de ihmal etmedi
31 Mayıs 2019 - 9:09

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez’i gençlik merkezleri, millet kıraathaneleri ve kütüphane ile donatacaklarını belirterek, “Bu anlayış ile her projemiz geleceğimiz olan nesiller için.” dedi.

“KİTAPSIZ TOPLUMLAR GELİŞEMEZ”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt,  Körfez Belediyesi tarafından ilçede hayata geçirilen Millet Kıraathanesini gezdi, yapımı devam eden ve kısa süre içerisinde hizmete geçecek olan; Esentepe ve Güney Mahallesi’ndeki gençlik merkezleri ile Yeniyalı Mahallesi’ndeki kütüphanede de incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Şener Söğüt, “Vatandaşlarımızın huzur içerisinde kitap okuyabileceği, dersini çalışabileceğini, ödevinizi yapabileceği mekanlar oluşturuyoruz.” şeklinde konuştu.

“ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZDİR”

Söğüt son olarak; “Çocuklarımızın donanımlı yetişmesi için her birimiz görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeliyiz” diyen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez Belediyesi olarak bizler de bu doğrultuda projelerimize yön veriyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için fiziki anlamda her türlü hizmeti ilçemize sunarken, sosyal ve gençlik çalışmalarında da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği vizyon da ilerliyoruz.” ifadelerini kullandı.


HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.