www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞKAN SEZER: “TASSARRUFA, EMANETE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

BAŞKAN SEZER: “TASSARRUFA, EMANETE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”
08 Haziran 2020 - 12:27

Gölcük Belediyesi Makine Bakım ve İkmal Amirliği yaptığı çalışmalarla, tasarrufa ve emanete sahip çıkmaya etmeye devam ediyor.

 

 

Bu kapsamda, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatıyla, kullanım dışı olan 1986 model Caterpillar marka kazıyıcı yükleyici aracın kullanılabilir hale getirilmesi sonrasında, şimdi de hurdaya ayrılmak üzere olan 1983 model Volvo L4500 yükleyici iş makinesi, Gölcük Belediyesi’nin marifetli ustaları tarafından tüm bakım ve onarımları yapılarak sıfır ayarında yenilendi.

 

UZUN YILLAR DAHA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEK

Volvo L4500 yükleyici iş makinesinin hummalı bir çalışma ile bakım ve onarımının tamamlanması sonrasında, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediyesi Makine Bakım ve İkmal Amirliği’ne giderek yerinde inceleme yaptı. Kaportasından, motoruna; elektrik aksamından, lastiklerine tüm aksamları sıfır ayarında onarılan ve bakımı yapılan Volvo L4500 yükleyicinin, daha uzun yıllar Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmete devam edebileceği belirtildi.

 

“TASSARRUFA, EMANETE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Bakım ve onarımı gerçekleştiren ustalarla birlikte iş makinesini inceleyen Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Tasarrufa, emanete sahip çıkmaya devam ediyoruz. Kullanım dışı olan, 1986 model Caterpillar iş makinasının onarımını bir süre önce gerçekleştiren maharetli ustalarımız, bu defa da; Sayın Zekeriya Savaş döneminde alınan Volvo L4500 yükleyiciyi iş makinasını, hurdaya ayrılmak üzereyken, bir ekip çalışmasıyla, sıfır ayarında yenilediler” dedi.

 

BAŞKAN SEZER MAHARETLİ USTALARA TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Sezer ayrıca: “Başkan Yardımcım Mehmet Uzun, Fen İşleri Müdürüm Hasan Kadayıf, Garaj Amirim Mehmet Erdoğan başta olmak üzere; Makina Bakım ve İkmal Amirliği’nin maharetli ustaları; İş Makineleri Ustası Aslan Demirsan, Motor Ustaları Suat Ay ve İrfan Yelken, Kaynak Ustaları Aydın Gürdal, Harun Kanat ve Mehmet Taşçı, Oto Elektrik Ustaları Bahattin Yıldıztaş ve Mehmet Al, Torna Ustası Bülent Dalar ve Genel İş Takibi Şaban Ormancı’yı özverili, gayretli çalışmaları nedeniyle yürekten tebrik ediyorum. Bilvesile; dünden bugüne ilçemizde taş üstüne taş koyan herkese de saygılarımı

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.