www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞKAN KOCAMAN’IN KAYKAY DENEMESİ

BAŞKAN KOCAMAN’IN KAYKAY DENEMESİ
12 Haziran 2020 - 11:01

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, sahada inceleme gezisi sırasında karşılaştığı sokakta oynayan Kartepeli miniklerin kaykay keyfine ortak oldu.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Covid-19 tedbirlerinden sonra başlayan yeni normalleşme sürecinde sosyal mesafeye dikkat ederek hemşehrileriyle bir araya geliyor. Covid-19 salgınında üç ay boyunca zaman zaman sokağa çıkma kısıtlamasında evlerinden çıkamayan Kartepeliler, yeni normalleşme süreci ile birlikte güzel havanın keyfini çıkardılar.

 

HEMŞEHRİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde ki incelemeleri sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban, birim müdürleri ve Mahalle Muhtarı Yücel Turak’tan bilgi aldı. Dumlupınar Mahallesi’nde bulunan Antik Köfte Sosyal Tesisleri yanında bulunan park yerinde piknik yapan hemşehrileri ile bir araya gelen Başkan Kocaman, istek ve talepleri dinledi.

 

İÇİMİZDEKİ ÇOCUĞA İYİ BAKALIM

Spor geçmişi de olan Başkan Kocaman, park yerinde minik Kartepelilerin kaykay keyfine ortak olarak, kısa süreliğine çocukluk günlerine döndü. Benim çocukluğumda kaykay çok yaygın değildi. Ama çok güzel oyunlar oynardık çocukken. Hangi yaşta olursak olalım içimizde ki çocuğu arada bir hatırlamakta fayda var. Çocuk neşedir, sevgidir, enerjidir, umuttur. Hepimiz içimizde ki çocuğa iyi bakalım. Kartepeli minikleri destekleriyle spora teşvik ettiklerini belirten Başkan Kocaman, “Spor önce sağlıklı bir bedenin ruhsal motivasyonun ve birlik ve beraberliğin en önemli göstergesidir. Gençlerimizin sporla ilgilenmeleri bizleri her zaman mutlu etmiştir” ifadelerini kullandı.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.