www.vizyonkenthaber.com

1 2

Başkan Hürriyet hemşirelere seslendi “İyi ki siz varsınız”

Başkan Hürriyet hemşirelere seslendi  “İyi ki siz varsınız”
12 Mayıs 2020 - 16:44

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü ve Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlandı. Başkan Hürriyet, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

 

“Yaptıkları kutsal meslekle kendilerini insan hayatını kurtarmaya adayan değerli hemşirelerimiz, tüm dünyayı sarsan COVİD19 salgını ile mücadele döneminde hepimizin bir kez daha kahramanı oldu. Tüm sağlık çalışanlarımız gibi hemşirelerimiz de, bu zor süreçte zaten zor olan görevlerini evlerinden, ailelerinden, sevdiklerinden uzak kalmayı göze alarak büyük bir fedakarlıkla devam ettiriyor. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Devlet durumunda bulunan siyasal kuruluşların en birinci görevi ulusun sağlıklı kalması için gerekli yaşam koşullarını gerçekleştirmektir” sözlerinin ışığında bizlerde bu süreçte elimizden geldiğince tüm imkanlarımızla kahramanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Hemşirelerimiz bu mücadele asla kendilerini yalnız hissetmesin. Kendi hayatlarını hiçe sayarak her koşulda hastaların yanında olan, fedakarca çalışan başta tüm hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Dünya Hemşireler Günü ve Haftası’nı kutluyor ve İzmit halkı adına her birine gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki siz varsınız.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.