www.vizyonkenthaber.com

1 2

BARAN – KÖRFEZLİLER EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR

BARAN – KÖRFEZLİLER EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR
03 Ekim 2017 - 15:13

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Baran, “Körfezlilerin hak ettiği güzellikleri ilçeye kazandırıyoruz” dedi

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni haftaya Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek başladı, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İlk olarak fidanlıkta incelemelerde bulunan ve seraları gezen Başkan İsmail Baran, “Halkımızın hak ettiği, nefes alabilecekleri alanları mevsimlik çiçekler ile güzelleştiriyoruz. Bizim halkımız, hizmetlerin en güzelini hak ediyor. Bizler de halkımızın bize olan inancını ve güvenini boşa çıkarmamak için şehrimizin dört bir yanında gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

DAHA DA GÜZEL OLACAK

Başkan İsmail Baran’a Körfez’in genelinde yapılacak olan yeni peyzaj çalışmaları hakkında sunum yapılırken, ağaçlandırma çalışmaları hakkında da bilgiler verildi. Özellikle yeni mesire alanları için yürütülen ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan İsmail Baran, ilçe genelinde yeni yapılacak olan parklarda kullanılacak oyun gruplarını ve fitnes aletlerini de inceledi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.