www.vizyonkenthaber.com

1 2

BARAN; İlçemizin Her Noktasına Hizmet Götürüyoruz !

BARAN; İlçemizin Her Noktasına Hizmet Götürüyoruz !
03 Kasım 2017 - 14:03

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Güney Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti, yolda gördüğü vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlara, “Sizlere kapımız da yüreğimiz de her zaman açık” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, fırsat buldukça mahalleleri geziyor, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinliyor. Başkan Baran bu kapsamda son olarak Güney Mahallesi’ndeydi, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Baran, Körfezi, Körfez’lilerden dinlemeyi, proje üretirken ve karar alırken vatandaşlarla birlikte hareket etmeyi önemsediklerini söyledi.

HERKESE EŞİT HİZMET

Esnaf ziyaretleri sırasında yolda vatandaşlarla da sohbet eden Başkan İsmail Baran, insan odaklı projeleri Körfez’de hayata geçirdiklerini belirtti. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen ve tek tek de not alan Başkan İsmail Baran, “Tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre projeler üretiyor, ilçemizin her noktasına ve herkese hizmet götürüyoruz” dedi. Vatandaşlar da hizmetlerinden ve ziyaretlerinden dolayı Başkan İsmail Baran’a teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.