www.vizyonkenthaber.com

1 2

Baran, Gençlerin en mutlu anlarına ortak oldu

Baran, Gençlerin en mutlu anlarına ortak oldu
25 Eylül 2017 - 9:51

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu Körfezli gençlerin en mutlu anlarına ortak oldu. Kimi nikahı kendisi kıydı kiminde ise şahitlik ederek mutluluk diledi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu vatandaşların mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı. Özellikle genç çiftlerin gelecekleri için en güzel ‘eveti’ dediği anlarda yanlarında olan Başkan İsmail Baran, hem nikâh kıydı, hem de çiftlere önemli öğütlerde bulundu. Başkan Baran ilk olarak Hatice ve Emre çiftinin düğün merasimine katıldı. Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Baran, nikah defterini de gelin hanıma verdi.

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Başkan Baran daha sonra Melike ve Seyhan, Tuğba ve Hacı, Rukiye ve Süleyman ile Kübra ve Levent çiftinin nikah merasimlerine katıldı. Genç çiftlere bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileyen Başkan İsmail Baran, “Körfez Belediyemiz adına Kur’an-ı Kerim ve ay yıldızlı şanlı bayrağımızı onlara teslim ettim. Teslim aldıkları emaneti koruyacaklarından hiç şüphem yok. Allah iki cihan saadeti nasip etsin” şeklinde konuştu.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.