www.vizyonkenthaber.com

1 2

Baran; ”Biz bu şehre gönlümüzü verdik”

Baran; ”Biz bu şehre gönlümüzü verdik”
26 Ekim 2017 - 10:03

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Barbaros, Güney ve Kuzey Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Baran, “Biz bu şehre gönlümüzü verdik” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, üç mahallede; Barbaros, Güney ve Kuzey Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Barbaros Mahallesi’ne geçen Başkan İsmail Baran, burada namaz sonrası cami cemaatiyle bir araya geldi. Yapılan sohbet, esnaf ziyaretleri ile devam etti. Başkan Baran daha sonra Güney Mahallesi’nde ziyaretlerini sürdürdü; yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

HALKIN HİZMETKARIYIZ

Körfez’in prestij caddelerinden biri olan Ağadere Mahallesi’nde de esnafları ziyaret eden Başkan İsmail Baran, “Bizler halkımızın hizmetkarlarıyız. Her fırsatta hemşehrilerimizle buluşuyor sorunlara yerinde çözüm arıyor, ihtiyaçları birlikte tespit ediyoruz. Bu bizim doğru hizmeti götürme noktasında da ufkumuzu açıyor” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK VE URAY İLE BİRLİKTE

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ayrıca Kars Susuz İlçe Belediye Başkanı Murat Uray ve Körfez Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ile birlikte sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Baran, Körfez’de hayata geçen ve yapımı devam eden projeler hakkında da bilgiler aktardı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.