www.vizyonkenthaber.com

1 2

BARAN : Badem Güzel Hizmetlere İmza Attı

BARAN : Badem Güzel Hizmetlere İmza Attı
03 Ekim 2017 - 15:06

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ekim ayı meclisi öncesi AK Parti Grup Toplantısı’nda 14 Ekim’de yapılacak kongrede görevi devredecek olan Osman Badem’e çiçek takdim etti, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti

 

Körfez Belediye Meclisi’nin ekim ayı meclis toplantısı öncesinde yapılan AK Parti Grup Toplantısı gerçekleştirildi. 14 Ekim’de yapılacak AK Parti Körfez İlçe Kongresi’nde 4 yıldır başarıyla yürüttüğü görevi devredecek olan Osman Badem, son kez grup toplantısında yer alırken, kısa da bir konuşma yaparak Başkan İsmail Baran ve meclis üyelerine teşekkür etti.

HATIRA PLAKETİ VERDİ

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, “4 yıllık ilçe başkanlığımız döneminin son grup toplantısını icra ediyoruz. Belediye Başkanımıza ve meclis üyelerimize teşkilat çalışmalarında göstermiş oldukları özverili ve gayretli katkıları nedeni ile teşekkürler ediyorum. Güzel bir çalışma dönemi geçirdik” ifadelerini kullandı. Daha sonra Başkan İsmail Baran ve meclis üyelerine dönemin hatırası olarak plaket takdim etti.

ÖNEMLİ HİZMETLER

Osman Badem’e yaptığı hizmet ve çalışmalardan dolayı çiçek takdim eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Ekim ayı meclisi öncesi gerçekleştirdiğimiz meclis grup toplantımıza son olarak katılım sağlayan AK Parti Körfez İlçe Başkanımız Osman Badem’e yaptığı özverili çalışmalardan ve hizmetlerden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.