www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAKİ’DEN SUMOTAŞ’A ZİYARET

BAKİ’DEN SUMOTAŞ’A ZİYARET
08 Mart 2019 - 8:11

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ve DP Kartepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Kerim Kıvanç, SUMOTAŞ Başkanı Marika Mehmet Top ve üyelerine ziyarette bulundu.

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Kartepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Kerim Kıvanç ve DP partili üyeler, SUMOTAŞ Başkanı Marika Mehmet Top ve üyelerine ziyarette bulundu.

Hoş sohbetlerin yaşandığı ziyarette Kartepe’nin çevresel temizliğini hedefleyen projeleri olduğunu açıklayan Baki, “Şehrin önemli noktalarına detektörler koyarak SCADA sistemi ile hava kalitesini ve kirleticileri tespit edip anında çözeceğiz” dedi. Halkın fikirlerini açıklamasının engellendiğinin altını çizen Baki, “Tepki gösteren kişiyi terörist ilan ediyorlar. Artık kimse kendini ifade edemez hale geldi. 1 Nisan’dan sonra benim şehrimin vatandaşı özgür olacak” ifadelerinde bulundu.

“YATIRIMDA KOLAYLIK SAĞLANACAK”

Baki, “Sanayiciler yatırım yapmak istiyor ama AKP’li belediyelerin yasal olmayan taleplerinden ve zorlamalarından bıkmışlar. Biz, Kocaeli’nde yatırım yapacak kişi ve şirketlere kolaylık sağlayacağız. Yatırım yapacak kişi hem benim şehrime istihdam sağlayacak hem onu zora sokacağız, yok öyle sistem. Sanayicimizin önünü açacağız, destek vereceğiz.” dedi.

“KARTEPE HALKI İÇİN TURİZM DESTEĞİ”

Kartepe halkının da turizm ile kazanacağını vurgulayan Kıvanç, turizm sektörünü tüm halkın dahil olacağı belediye destekli bir sistem kurulacağının müjdesini verdi. Kıvanç, “Kocaeli, coğrafyası ve tarihi ile Türkiye’de bir turizm odağıdır. Kartepe bu odağın tam orta noktası yer alır. Kartepe yolunu açarak tüm Kartepe halkını bu sistemin parçası yapacağız. İstanbuldan yılda 1.000.000 turist hedefimizi koyduk. 1 Nisan’dan sonra artık Kartepe kazanacak” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.