www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAKİ’DEN CEM EVİNE ZİYARET

BAKİ’DEN CEM EVİNE ZİYARET
11 Mart 2019 - 10:56

Ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ve Demokrat Parti Derince Belediye Başkan Adayı Sebahattin Yılmaz, Derince İmam Hüseyin Cem Evi Başkanı Nevres Fırat’ı ziyaret etti.

Yapılan ziyarette şikayetlerini dile getiren Cem Evi üyeleri, ibadet hanenin tüm giderlerini kendileri ödediğini ve yardım alamadıklarını söyledi. Cem Evi üyelerinin taleplerini dinleyen Baki, 1 Nisan’dan sonra halka açık ibadet yerlerine belediye yardımı yapılacağını söyledi. Baki, “İbadethaneler evimiz. Tüm inançlara eşit bir şekilde yaklaşıyoruz. Toplumun farklı mozaiklerine sözde değil özde saygılıyız” dedi.

“BİZ DE BURADAYIZ”

Belediye tarafından derneğin yalnız bırakıldığını dile getiren Fırat, “Biz sadece ana giderlerimize yardım edilmesini istiyoruz. Bizim derneğimiz halka açık, her saat tüm vatandaşlarımıza daima açık. Sadece biz de buradayız demek istiyoruz” dedi.

“HERKESE EŞİT BAKACAĞIZ”

1 Nisan’dan sonra her sivil toplum kuruluşuna eşit yaklaşılacağını söyleyen Baki, “Biz dernekleri ayrıştıran bir hizmet anlayışı içinde değiliz. Ben size geleceğim siz bana gelmeden önce. Bizim anlayışımız herkes ile istişare yapıp, eşit bir şekilde iletişim kurmak” ifadelerinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.