www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAKİ; “KÜÇÜK TAHİR SEÇİLİRSE 5 YIL DAHA KAYBEDECEĞİZ”

BAKİ; “KÜÇÜK TAHİR SEÇİLİRSE 5 YIL DAHA KAYBEDECEĞİZ”
22 Mart 2019 - 9:06

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Derince Belediye Başkan Adayı Sebahattin Yılmaz ve DP İzmit Belediye Başkan Adayı İsmail Yazgan, Kuruçeşme Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti.

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Derince Belediye Başkan Adayı Sebahattin Yılmaz ve DP İzmit Belediye Başkan Adayı İsmail Yazgan, Kuruçeşme Bayburtlular Derneği’ne ziyarette bulundu.

Sıcak ve samimi sohbetlerin yaşandığı dernekte 31 Mart Yerel Seçim süreci konuşuldu. Dernek üyeleri, Demokrat Parti’ye büyük özlem duyulduğunu ve özlediğini söyledi. 1 Nisan’dan sonra Türkiye’nin tek reçetesinin Demokrat Parti olacağını söyleyen Baki, “Merkez sağda bugün gerçek bir partiye ihtiyaç vardır. O gerçek sağ parti Demokrat Partidir. Bugün yapılan sahte ittifakların sonu ve gidişatı belli değildir. Halkımızda özü, sözü temiz Demokrat Parti’ye, baba ocağına bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Kocaeli’nde 15 yıl kaybedildiğini söyleyen Baki, “15 yılın Kocaeli için bir kayıp olduğunu düşünüyorum. AKP adayı da bu başarısız yönetimde 10 yıl en üst düzeyde görev yaptı. Dolayısı ile ‘Küçük Tahir’ seçilirse bir 5 yıl daha kaybedeceğiz. Şu an AKP adaylarının yanında kentin yeni zengin adayları olan müteahhit, matbaacı, reklamcı ve gazetecileri görüyoruz. Nitekim biz ittifakı halk ile yaptık, rantiyeyi değil halkımızı zengin edeceğiz.” dedi.

1 Nisan’dan sonra hayata geçireceği projeler hakkında bilgi veren Baki, en önemli projelerinin emekliler ve işsizlik konusunda olduğunu söyledi. Baki, “Deniz kıyısındaki AVM’lerden birini ‘Emekliler Köyü’ yapacağız. Belediye destekli olan bu köyde, emeklilerimiz için sosyal alan ve gençler ile iç içe olacaklar. Emeklilerimiz, toplumumuzun yapı taşıdır” dedi.

Dernek üyelerinden büyük destek gören Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, destekleri ve samimi karşılama için tüm dernek üyelerine teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.