www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAKİ-KÖRFEZ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAKİ-KÖRFEZ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
06 Mart 2019 - 9:12

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez İlçesi esnafını ziyaret ederek hem taleplerini dinledi hem bol kazanç diledi.

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez Belediyesi esnafını ziyaret ederek hem taleplerini dinledi hem bol kazanç diledi. Sürpriz bir şekilde yapılan ziyarette ‘Körfez Belediye Başkan adayı Hülya Uluzman, İlçe Başkanı Cemil Çoruh, Mahir Akar, Meclis üye adayı Tugay Polat, Selami Karabulut, Erol Kahvecioğlu, Cumali Korucu ve partililer eşlik etti.

Samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette Baki, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Eski belediye başkanlarının halkı unutmasından yakınan esnafa cevap veren Baki, “1 Nisan’dan sonra vaat verip kaybolan başkanlardan olmayacağım. Bizim ittifakımız halk ile yapıldı. Görevi biten bazı başkanlar emeklilikte otobüse bineceğini söylüyor. 15 yıl boyunca lüks arabalara bin, sonra toplu taşımadan söz et. Biz dolmuşa gelmeyiz kardeşim biz hep dolmuştaydık ve dolmuşta olmaya devam edeceğiz” dedi.

“HİZMET İÇİN GELİYORUZ”

Önceden randevu almadan ve seçmeden sıra ile tüm esnafları ziyareti eden Baki, “AKP her zaman Körfez ilçede oy ortalamasının üstünde oy almıştır fakat bunun karşılığı hizmeti alamamıştır. Körfez ilçe bu kente en çok geliri veren ilçelerden biridir. Dolayısı ile Körfez ilçeyi hizmete boğacağız.” ifadelerinde bulundu.

“BİZİM TABANIMIZ GERÇEK VATANSEVERLER”

Baki, “Şu an bizimle gezen, vatandaşın sıkıntısını dinleyen tüm partililerimizin hepsi gerçek vatanseverdir. Çünkü bu işin sonunda rant değil vatan olduğunu gayet iyi biliyoruz. Siyaset, bir rant kapısı değil sivil toplum hareketidir. İleride başkan olursam söz veriyorum belediye binasının önüne camdan kulübe yaptıracağım. Tüm ihaleler onun içinde olacak, muhalif partilerin temsilcileri de ihale komitesinde olacak” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.