www.vizyonkenthaber.com

1 2

BADEM NÖBETİ DEVRETTİ

BADEM  NÖBETİ DEVRETTİ
26 Kasım 2017 - 14:13

 Ak Parti Körfez ilçe başkanı Osman BADEM 6.olağan kongre ile birlikte bayrağı devretti. Sosyal medya hesabından yayınladığı  mesajında ”Dualarınızda yer alabilmek dileğiyle” diyerek veda etti.

”KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİREREK NÖBETİMİZİ DEVRETTİK

13 Kasım 2013 tarihinden itibaren sürdürmekte olduğumuz ve bir nöbet olarak telakki ettiğimiz Ak Parti Körfez İlçe Başkanlığı görevini ve hizmet bayrağını, Başbakan Yardımcımız Sn.Fikri IŞIK’ın teşrifleri; fedakar ve cefakar teşkilat mensuplarımızın ve Körfezli hemşehrilerimizin coşkulu ve yoğun katılımları ile gerçekleştirdiğimiz 6.Olağan Kongremizle Sn.Şener SÖĞÜT Kardeşimize devrettik.

4 yıl 12 gün süren görevimiz boyunca, hizmet bayrağını birlikte taşıdığımız;yaşanılan tüm zorlu süreçlerde, hiçbir zahmet ve meşakkate aldırmaksızın yaz,kış,yağmur,çamur demeden birlikte yol yürümekten onur ve gurur duyduğum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma,Mahalle Başkanlarımıza ve mahalle teşkilatlarımıza,Kadın Kolları
Başkanımıza ve tüm ekibine,Gençlik Kolları Başkanımıza ve tüm ekibine,Belediye Başkanı ve Meclis Üyelerimize,İstişare Kurulu Üyelerimize,Sandık Kurulu Üyelerimize,Müşahitlerimize hülasa samimiyet,aşk ve heyecanla katkı sunan tüm Ak Parti Ailemize, bizlere inanarak ve güvenerek desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Körfezli hemşehrilerimize en kalbi duygularımla minnet ve şükranlarımı sunuyor,başarılar ve herşeyin gönüllerince olmasını diliyorum.

İlçe Başkanlığı görevini ve sorumluluğunu üstlenen Sn.Şener SÖĞÜT Kardeşimize ve yeni teşekkül eden Yönetim Kuruluna, görev alan tüm arkadaşlara 2023 yolunda başarı ve muvaffakiyetler diliyor, Allah CC’den kolaylıklar temenni ediyorum.

Dualarınızda yer alabilmek dileğiyle saygı ve şükranlarımı sunuyorum.Muhabbetle kalın…”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.