www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYŞE SAYAN DEFİLESİYLE BÜYÜLEDİ

AYŞE SAYAN DEFİLESİYLE BÜYÜLEDİ
11 Mart 2019 - 11:10

Ayşe Sayan Organizasyonuyla hayata geçirilen A+Plus Eğlence’de Zera Moda’nın 2019 yılı koleksiyonunda yer alan gelinlikler herkesten tam not aldı. Gecede Selin Ciğerci de söylediği şarkılarla ve muhteşem şovuyla gelenlere muhteşem bir gece yaşattı.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ SELİN CİĞERCİ ŞARKILARIYLA COŞTURDU

Ayşe Sayan Organizasyon ve Zera Moda’nın işbirliğiyle hayata geçirilen A+Plus Eğlence, 2019 koleksiyonlarını büyük bir organizasyonla tanıttı. 
Başiskele’de bulunan Diva Garden’de sadece kadınlara özel olarak gerçekleştirilen muhteşem galada birbirinden güzel yeni gelinlik modellerinin yanı sıra kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kaftanlar görücüye çıktı. A+Plus Eğlence’ye Ayşe Sayan Organizasyon’un özel tasarım kaftanları ve Zera Moda’nın yeni koleksiyonunda yer alan 4 çarpıcı gelinlik geceye damgasını vurdu.Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ise şarkılarıyla geceye renk kattı.

ZERA’NIN GELİNLİKLERİ BÜYÜLEDİ

Kadınlar matinesi gibi eğlenceli ve sıradışı olan organizasyonda Ayşe Sayan’ın hazırladığı kaftanı ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci giydi. Yeni koleksiyonlarından 4 gelinliği katılımcılara sergileyen Zera Moda ise farklılığıyla göz doldurdu. Zera Moda tarafından hazırlanan gelinliklerden birini ise 2018 Miss Asia Worl’de ülkemizi temsil eden 2.’lik tacını giyen ünlü manken Tuğçe Ergişi tarafından sergilendi. Zera 
Moda’nın yeni koleksiyonu ve Ayşe Sayan kaftanları herkesten tam not aldı.

ÜNÜ TÜRKİYE’YE YAYILDI

Selin Ciğerci’nin seslendirdiği şarkılarla dolu dolu geçen geceye katılanlar 2019 yılının yeni gelinlik ve kına kıyafetlerini yakından inceleme fırsatı bulurken, bir taraftan da farklı bir gece yaşadı. A+Plus Eğlence’de yer alan ve 11 yıldır Kocaeli’de faaliyet gösteren 
Fatoş Çerkes’in sahibi olduğu Zera Moda; ünlü sanatçı Demet Akalın’ın kuzeninin ve ünlü sanatçı Işın Karaca’nın düğününde giydiği gelinliklerdeki imzasıyla Türkiye’ye adını duyurdu.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.