www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ayşe Ceylin Doğan ve Arkadaşlarına Büyük Alkış

Ayşe Ceylin Doğan ve Arkadaşlarına Büyük Alkış
02 Ekim 2017 - 10:33

Özel Nadide Ortaokulu’nda okuyan Ayşe Ceylin, sınıflarında başlattıkları sosyal sorumluluk projelerine destek için babası İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

“Nadide’de her sınıfın bir yetim kardeşi var” sloganıyla başlatılan proje hakkında başkan babasına bilgi veren Ayşe Ceylin Doğan, öğrencilerin harçlıklarını biriktirerek farklı yerlerdeki yetim çocuklara göndereceklerini söyledi. Proje ile her sınıftaki öğrenciler, harçlıklarından biriktirdikleri paraları başka yerlerdeki kardeşleriyle paylaşarak hem paylaşmayı öğreniyor hem de kardeşlerinin hayata sımsıkı tutunmalarını sağlıyor.

ONLARLA GURUR DUYUYORUM

Küçük gibi görünen ancak büyük anlam taşıyan projenin kendisini çok duygulandırdığını söyleyen  Doğan “ bizim en büyük zenginliğimiz kalpleri kendilerinden daha büyük olan çocuklarımızın olmasıdır. Çocuklarımızın böyle güzel bir düşünceyle bu projeyi hayata geçirmeleri bizim için büyük kazanç. Bu davranışları sayesinde bir şeyler vererek, paylaşarak büyümeyi, iyi birer birey olmayı öğreniyorlar. Onlarla gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

 Doğan, kızının ve arkadaşlarının yardım desteği talebini de geri çevirmeyerek onların heyecanına ortak oldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.