www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYGÜN’DEN AYAZ’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

AYGÜN’DEN AYAZ’A  ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
30 Aralık 2017 - 11:29

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün,  İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetimi hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, görevlerinde başarılar diledi. Yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, teşkilat çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ
Milletvekili Aygün’e anlamlı ziyareti için teşekkür eden İlçe Başkanı Ayaz, “Halkımızın bizlere olan güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmadık ve çıkarmamak adına da ekibimizle birlikte gece gündüz çalışacağız. Önümüzde çok daha önemli süreçler var. İzmit teşkilatı olarak dokunmadı gönül bırakmayacak, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği İzmit’ten vereceğiz” dedi.


OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ
Hasan Ayaz ve yönetimin İzmit’te başarıyı daha da arttıracaklarına inancının tam olduğu vurgusunu yapan Milletvekili Aygün, “Hasan Ayaz nezdinde tüm yönetici dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Her birinize çok önemli görevler düşüyor. İzmit ilçe teşkilatına güvenim sonsuz.  Hep birlikte omuz omuza, kentimize ve ülkemizi hedeflerine ulaştırmak adına mücadelemize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.