www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYGÜN MÜJDE VERDİ-ESNAF TEŞEKKÜR ETTİ..

AYGÜN MÜJDE VERDİ-ESNAF TEŞEKKÜR ETTİ..
21 Şubat 2019 - 9:58

Yavuz Sultan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Zeki Aygün, “Daha önce mahalleye yeni bir giriş sözü vermiştik, o sözümüzü tutacağız” dedi. Esnaf ise projeden dolayı Aygün’e teşekkür etti.

Aygün müjdeyi verdi, esnaf teşekkür etti

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün seçim çalışmaları kapsamında Yavuz Sultan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerindeydi. Mahalle girişindeki D Plaza çevresindeki esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Aygün, esnafın görüş ve önerilerini aldı, müjdeyi de verdi. Daha önceki ziyaretlerinde esnafın 60 Evler bölgesine yeni bir giriş talebi olduğunu belirten Aygün, “Giriş sözünü vermiştik, beyannamemize de bu sözümüzü koyduk. 1 Nisan’dan sonra hızla çalışmasını başlatacağız” dedi.

SİZLERLE BİRLİKTE BELİRLEDİK

60 Evlere yeni bir girişin esnaf için önemli olduğunu bildiklerini belirten Aygün, “İlçenin ekonomik olarak hareketlenmesi noktasında nelerin yapılması gerektiğini iyi biliyoruz. Bu konuda ekibimiz çalışmalarını tamamladı. Beyannamemiz ile birlikte sizlere de bunları tüm detaylarıyla anlatacağız. Sizlere bugün verdiği haber gibi her bölgemizde önce esnaf ve vatandaşımızı dinledik sonra projelerimizi şekillendirdik” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.