www.vizyonkenthaber.com

1 2

Aydın Ünlü;inandık kazanacağız…

Aydın Ünlü;inandık kazanacağız…
26 Mart 2019 - 15:12

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü bugün il binasında haftalık basın toplantısı gerçekleştirdi.Ünlü; “Durmak yok,geriye dönmek yok,inandık inşallah kazanacağız.” dedi.

Ünlü sözlerine; “İnanmak başarmanın yarısıdır.Hiçbir kutlu hedefe sıkıntı çekmeden,yükü omuzlamadan,ter dökmeden emek vermeden,dert etmeden ulaşılmamıştır bundan sonra da ulaşılmayacaktır. Başarmanın sırrı hem çok istemek hem de mücadele etmektir.Aziz Atatürk veciz bir sözünde şöyle demişti; “Çalışmadan,yorulmadan ve üretmeden,rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkûmdur.” Ne kadar doğru değil mi?” şeklinde başladı.

“MİLLİ İRADE SANDIKTA TECELLİ EDECEK”

Sandıkta Cumhur İttifakı’nın tüm bölgelerde başarılı olcağına vurguda bulunan Ünlü; “31 Mart seçimlerine 4 günlük bir süre kaldı.4 gün sonra milli irade sandıkta tecelli edecektir.4 gün sonra Türkiye’nin ufuk çizgisi netleşecek,ümitler yükseldikçe yükselecektir.Tarihin şaşmaz hakikati bir kez daha cumhurun şahlanışını gösterecektir.” ifadelerini kullandı.

“CUMHUR İTTİFAKI’NIN ZAFERİ TÜRKİYE’NİN ZAFERİ OLACAKTIR”

Seçime dair umutlarının çok yüksek olduğunu belirten Ünlü;”Ben özellikle Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün teşkilat mensuplarından,bütün dava arkadaşlarımdan,milletimin her güzel ve muhterem insanından ricam kalan süre içinde 7/24 çalışmalarına son hızla devam etmeleri,milli beka ve parlak gelecek için daha fazla insiyatif üstlenmeleridir.Gece gündüz cumhur için çırpınmalıyız. Türkiye’nin tarihsel hakları,milletimizin tertemiz umutları,şehirlerimizin bereket ve birliği için 7/24 gerekeni yapmalıyız.Cumhur İttifakı’nın zaferi Türkiye’nin zaferi olacaktır.İttifakı’mızın yürüyüş ve yükselişi Türk milletinin huzurunu,mutluluğunu ve güvenliğini sağlam ve sarsılmaz esaslara bağlayacaktır. ” diyerek konuşmasını tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.