www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYDIN ÜNLÜ’DEN SEÇİM SÜRECİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

AYDIN ÜNLÜ’DEN SEÇİM SÜRECİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
12 Şubat 2019 - 12:46

MHP haftalık basın açıklaması gerçekleştirildi. Aydın Ünlü sözlerine “Dün İstanbul Çekmeköy’de düşen askeri uçakta şehit olan 4 askerimize,Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Ailelerin acısını paylaşıyorum, sabırlar diliyorum”  dedi. Ünlü, seçim süreciyle ilgili verdiği demeçlerle sözlerine devam etti.

ZİLLET İTTİFAKI’NIN KARŞISINDAYIZ

Aydın Ünlü sözlerine; “9 Şubat 1969’dan 9 Şubat 2019’a kadar herhangi bir sebepten dolayı bize kırılan herkese sesleniyorum. Gelin hep birlikte iş birliği yapalım.Geçmişten beri bu ülkede yaşanmadık hiçbir şey kalmadı.Siyasi ve ekonomik anlamda iç ve dış tehditlerle her zaman karşı karşıya olduk halen de öyleyiz.Gelin birlik olalım,zillet ittifakının karşısında olalım ve Cumhur İttifakı ile mücadele vererek hep beraber tüm sorunları aşalım.” şeklinde devam etti.

“MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Muhtarlarla ilgili çalışmalarının devam ettiğini belirterek; “Muhtarlar  her zaman halkla iç içe ve halka çok yakın.Halkımızın birinci ağızdan isteklerini,sıkıntılarını dinleme imkânımız oluyor muhtarlar sayesinde.Bugün de Başiskele’de muhtarlarla bir görüşmemiz olacak.Muhtarlarımızın yardımcı eleman konusu,muhtarlarımızın belediye başkanları tarafından muhatap alınma konusu ve muhtarlarımızın protokoldeki yerlerine kadar hassasiyet gösteren bir siyasi partiyiz.31 Mart itibariyle Cumhur İttifakı’ndan kaynaklanan gücümüzle konunun takipçisi olacağız.” dedi.

“SEÇİM SAHA ÇALIŞMALARIMIZ SON HIZLA DEVAM EDİYOR”

Aydın Ünlü seçim süreci ile ilgili programlarını ise ; “Bu akşam Derince ve Çayırova’da Meclis Üyesi Aday Tanıtım Programı, 13 Şubat’ta Kandıra,15 Şubat’ta Çayırova’da Aday Tanıtım Programı,16 Şubat’ta saat 14.00’da Gölcük’te Aday Tanıtım Programı ve aynı gün akşam 19.00’da Körfez İlçe’mizde ve 17 Şubat Pazar günü İzmit’te Aday Tanıtım  Programımız olacaktır. ” şeklinde sıraladı.

“MECLİS ÜYESİ ADAY SAYIMIZ 532”

Aydın Ünlü; Aday tanıtım programlarını açıkladıktan sonra “Bugün saat 16.00’da Hukuk ekibimizin toplanacağı 532 tane meclis üyesi adaylarımızın adli sicilleri gözden geçirilerek bir toplantı yapılacak.Ve toplantıdan sonra meclis üyesi liste çalışmalarımız Perşembe ve Cuma günü sonlandırılacak.Mhp son tarih olan 19 Şubat meclis üyesi teslim tarihini 18 Şubat saat 17.00 olarak belirledi.Kocaeli Teşkilatı olarak meclis üyelerimiz bir gün önceden seçim kurullarına teslim edeceğiz.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.