www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYDIN ÜNLÜ’DEN SEÇİM SÜRECİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

AYDIN ÜNLÜ’DEN SEÇİM SÜRECİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
19 Şubat 2019 - 11:13

Ünlü; Afrin Şehidini unutmadı

Aydın Ünlü İl binasında gerçekleştirilen basın toplantısında; “ Afrin’de şehit olan Piyade Onbaşı Umut Öznütepe’ye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum, ailenin acısını paylaşıyorum büyük sabırlar diliyorum.” diyerek seçim süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü: “Listelerimizden memnunuz”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısını düzenledi. Toplantıda konuşan Ünlü, “Biz meclis üyeliği aday listesinden birkaç ilçe hariç memnunuz. 17+3 olan listemizde şu an 44 isim var. En az 35 ismin meclise gireceğine inanıyoruz” dedi.

“MECLİS ÜYELİĞİ LİSTELERİ TESLİM EDİLDİ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısı düzenledi. Aydın Ünlü, İl binasında gerçekleştirilen toplantıda kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Meclis üyeliği adaylarıyla ilgili açıklamalar yapan Ünlü, “Kocaeli’nin yakından takip ettiği meclis üyeliği listeleri seçim kurullarına teslim edildi. Hiçbir aksilik yaşanmadan süreci atlattık. Biz bunun sınavını dün verdik. 44 asil, 44 yedek olmak üzere isimleri hazırladık. MHP İl Teşkilatları olarak, seçim kurullarına teslim edilen isimlerle ilk toplantımızı Cumartesi günü yapacağız. Artık meclis üyeleri bir milletvekili gibi çalışıyorlar. Biz meclis üyeliği aday listesinden birkaç ilçe hariç memnunuz. 17+3’tü listemiz. Şimdi 44 isim var. 35 ismin en az meclise gireceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“HİÇBİR PARTİNİN YAPAMADIĞINI YAPIYORUZ”

Konuşmasının devamında Ünlü, “MHP İl Teşkilatı olarak 4 binin üzerinde sandık görevlimizle, eş zamanlı saha programı yapacağız. 12 ilçede 120 ekip aynı anda sahaya inecek. Cumartesi  günü 12 ilçede seçmenlerimizle buluşacağız. Her dava adamımız Cumartesi akşamı seçim sathında olacak. Bunun Kocaeli için ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Hiçbir siyasi parti bu çalışmayı yapamıyor” diye belirtti.

BÜYÜK BİR HASSASİYETLE ÇALIŞIYORUZ

Genel seçimlerde milletvekili adayı olanlar için yerel seçimlerde görevlendirme yapıldığını söyleyen Ünlü, “Milletvekili adaylarımız Cumhur İttifakı için çalışacak ve eksikleri genel merkeze raporlayacak. Gamze Can ve İbrahim İnan Çakıroğlu Başiskele, Gölcük ve Karamürsel’de görevli olacak. Alperen Şakacı Kandıra ve İzmit’te görevli. Ertan Yılmaz Kartepe, İzmit ve Derince’de görev yapacak. Yaşar Aslan ise Derince, Körfez ve İzmit’te görev yapacak. Bu MHP’nin Cumhur İttifakı’na gösterdiği hassasiyetin örneğidir” diye belirtti.

ESKİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN AYDIN ÜNLÜ’YE PLAKET

Aydın Ünlü’nün konuşmalarını tamamlamasının ardından Eski milletvekili adaylarından Aydın Ünlü’ye plaket takdim edildi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.