www.vizyonkenthaber.com

1 2

AYAZ’DAN HÜLAGÜ’YE ZİYARET

AYAZ’DAN HÜLAGÜ’YE ZİYARET
28 Aralık 2017 - 13:30

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Sadettin Hülagü’yi ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Üniversitemiz kentimizin lokomotifidir” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, kurum temsilcilerine ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak yönetimiyle birlikte KOU Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret eden Ayaz, yönetimini tanıttı. Ziyarette İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve ilçe yöneticileri hazır bulundu. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Hülagü, Ayaz ve ilçe yöneticileriyle sohbet etti ve görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

AYAZ’A TEŞEKKÜR

Samimi karşılamalarından dolayı Hülagü’ye teşekkür eden İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kocaeli Üniversitesi’nin kentimizin gelişimi anlamında önemli katkısı olduğuna dikkat çekerek, Rektör Hülagü’yü de yaptığı çalışmalar için tebrik etti. Ayaz, “Üniversitelerimiz bilimin merkezidir ve kentimizin lokomotifidir. Başarılı ve güzel çalışmalarınız için sizi tebrik ediyoruz. Her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu. KOU Rektörü Sadettin Hülagü de Kocaeli Üniversitesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunarak, İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve ilçe yönetimine siyasi çalışmalarında başarılar diledi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.