www.vizyonkenthaber.com

1 2

ARTVİNLİLER İLK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

ARTVİNLİLER İLK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
09 Nisan 2018 - 10:18

Körfez Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, ilk kongresini gerçekleştirdi. Körfez İlçe Güney Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde ki dernek binasında gerçekleştirilen kongreye Artvinliler yoğun ilgi gösterdi.

Körfez Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, ilk kongresini gerçekleştirdi. Körfez İlçe Güney Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde ki dernek binasında gerçekleştirilen kongreye Artvinliler yoğun ilgi gösterdi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin Divanı; Erhan Yenilmez başkanlığında, İbrahim Durmuş ve Adnan Özer’den oluştu.

Yapılan kongrenin açılış konuşmasını yapan Kurucu Başkan Nihat Tekgümüş, asla tabela derneği olmayacaklarını belirtti. Tekgümüş, ” Girmedik ev, gönlünü almadık kimse bırakmayacağız. Birlik ve beraberlik içinde olacağız. Birimiz d erdi, hepimizin derdi olacak; birimizin sevinci hepimizin sevinci olacak. Doyduğumuz yeri, doğduğumuz yer bileceğiz ve ona göre çalışacağız. Güç birliği yapacağız ve Artvin’imizin geleneğini-göreneğini yeni nesillere aktaracağız. Yeni nesli bir biriyle tanışmasını, kaynaşmasını sağlayacağız “dedi.

Daha sonra gündem maddelerine geçildi ve tek tek gündem maddeleri okunarak kabul edildi. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen kongreye, Artvinliler Derneklerinin başkanları, KÖGYAR-Der Başkanı Erhan Bilgiç ve yönetimi, sivil toplum örgütü yöneticileri, Artvin derneklerinde vazife almış yöneticiler, derneğin kadın kolları ve yönetimi katıldı.

NİHAT TEKGÜMÜŞ’ÜN LİSTESİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

YÖNETİM ASİL

Nihat Tekgümüş

Yener Uzun

Rafet Yıldırım

Zeynep Yılmaz

Muhammet özer

Gülsen Sevim Öztürk

Kadir Yılmaz

YÖNETİM YEDEK

Abdullah Yıldırım

Zeynep Sultan Şimşek

Derya Demir

Musa Yılmaz

Emre Er

Emine Tekgümüş

DENETİM KURULU ASİL

Selim Uysal

Serkan Taşkıt

Onur Düzcan

YÖNETİM KURULU YEDEK

Mehmet Aral

Mehmet Timur

Yunus Topçu

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.