www.vizyonkenthaber.com

1 2

“Anadolu Gençlik Derneği İzmit İlçe Temsilciliği Yeni Yerinde Açıldı!”

“Anadolu Gençlik Derneği İzmit İlçe Temsilciliği Yeni Yerinde Açıldı!”
16 Ekim 2017 - 10:49

Milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için çalışmalar yürüten Anadolu Gençlik Derneği İzmit Temsilciliği Karabaş Mah. İstiklal Caddesi Üzerinde Bulunan Ulugazi İlköğretim Okulunun hemen yanında hizmet binasını şehrin merkezinde açtı.

 

 

Açılışa; Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik , ,Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ,AGD İl Başkanı Kemal Halıcı, ESAM İl Başkanı Alaattin Çakmak, KİHMED İl Başkanı Sabahattin Yamak,ve eski AGD İl Başkanı Mustafa Cebeci katıldı.

Program, AGD İzmit İlçe Başkanı Recep Çelik’in Selamlama ve açılış konuşması ile başladı.

Çelik; ”Bugün yeni hizmet binamızın açılışını yapmak için bir araya gelmiş bulunmaktayız.Yeni hizmet binamızda daha iyi imkan ve huzur dolu ortamlarla genç kardeşlerimize Önce Ahlak ve Maneviyat çerçevesi altında nesiller yetiştirme üzerinde çalışmalar yapmayı amaçlıyoruz.”

AGD İzmit İlçe Başkanı Recep Çelik’in selamlama konuşmasının ardından,

Kocaeli Şube Başkanı Kemal HALICI ;

”29 Mayıs 1975 te Milli Gençlik Vakfı (MGV) nın kurulmasından bu yana İyinin Doğrunun Faydalının hakim olması için gayret ediyoruz. Şimdi burada İzmit’in en hareketli ve bereketli caddesinde Anadolu Gençlik Derneğimizin İzmit İlçe Temsilciliğini açıyoruz. Caddemize İzmit’imize ve bütün gençlerimize hayırlar getirsin dedi. Bizim derdimiz gayemiz “İnancı ve İdeali uğruna fedakarlık yapabilen” Kim var denince sağına soluna bakmadan ben varım diyebilen, Anne Babasına Saygılı, Vatanına Sevdalı Gençler yetiştirmektir.

Bütün gençlerimizi Anadolu Gençlik çalışmalarına katılmaya davet ediyorum. Bütün anne babaları çocuklarına bir ideal vermek istiyorlarsa güvenle bize teslim etmelerini tavsiye ediyorum.

Şimdi önümüzde Siyeri nebi yarışmamız var bütün Ortaokul ve Liseli gençlerimizi www.efendimizinizinde.com adresinden başvuru yaparak bu yarışmaya katılmaya davet ediyorum.

Gençlerimizi Kitap okuma gruplarımıza Okul sohbetlerine Sabah namazı buluşmalarına Sosyal sportif aktivitelere bekliyoruz. ”

Ve program son olarak Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik’in konuşmalarıyla devam etti.

Nurettin Çelik ; ”AGD’den milletini, vatanını seven ve manevi değerlerine sahip çıkan gençler çıkar” dedi.

Konuşmaların ardından dua yapılıp ,kurdele kesme töreni gerçekleşti. Törenin ardından esnaflara ve gelen misafirlere ikramlar dağıtıldı.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.