www.vizyonkenthaber.com

1 2

ALİ ÇINAR YAZDI-ERDOĞAN’I KANDIRDILAR !

ALİ ÇINAR YAZDI-ERDOĞAN’I KANDIRDILAR !
25 Aralık 2017 - 8:06

Halkın sevdiği, her sözüne güvendiği, her zaman arkasında durduğu, siyaset ve politikalarıyla dünya lideri olma yolunda ilerleyen, Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı resmen kandırdılar ve bunun için ellerinden geleni yaptılar.

Hırsızları bir bir uzaklaştıran, AK Partiyi AKP’lilerin elinden kurtarmaya çalışan, Defolu olanları aday yapmayın diyen, Metal yorgunluğu olanları yönetime almayın diyen, Kamuyla iş ilişkisi bulunan ve parti içindeki kişilerle alakası ve akrabası olanlarında adaylık yolu kapalı diyen, kadrolarımız genç ve bayan ağırlıklı olsun diyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum sizi kandırdılar.

 

İŞTE İSPAT!!

Herkes iyi bilir ki kişi olduğu il ve ilçeye muktedirdir. Bende 30 yıldır Körfez ilçe de ikamet eden ve bu ilçenin siyasi hayatı ve siyasetçilerini ciğerine kadar tanıyan bir kişiyim. Evet, gelelim konuya. Körfez ilçe başkanı ve yönetim kurulu yukarıda da sıraladığım gibi Reisin 3 ay bangır bangır ifade ettiği kriterlerle uyuyor mu gelin birlikte bakalım.

BAŞKAN: ŞENER SÖĞÜT

AK Parti ilçe gençlik kolları kurucu başkanı. AK Parti körfez ilçe yönetim kurulu üyeliği, 2009 – 2014 Körfez belediyesi meclis üyesi ve yarı dönem belediye başkan yardımcılığı ve istifası, 2014 – 2019 Körfez belediyesi meclis üyeliği ve mevcut meclis üyeliği devam eder iken AK Parti Körfez ilçe başkanı oldu. Reisin talimat ve söylemleriyle Şener SÖĞÜT’ü siz kıyaslayın. Gümüşhaneli.

ŞABAN AYDIN

AK Parti kurucularından.  Engin Koyun döneminde, Osman Badem ve şimdi ise Şener Söğüt döneminde 3 dönemdir ilçe yönetim kurulu üyesi. 2014 yerel seçimleri sürecinde kısa dönem ilçe başkanlığı yaptı. Abisi yine Körfez belediyesi meclis üyesi. Reisin talimat ve söylemleriyle Şaban AYDIN’ı siz kıyaslayın. Trabzonlu.

FEHMİ ÖZTÜRK

AK Parti körfez ilçe kurucu üyelerinden. AK Parti Körfez ilçe tahmini 1 veya 2 dönem gençlik kolları başkanlığı yaptı. AK Parti Körfez ilçe yönetim kurulu üyesi, AK Parti teşkilatları ve yerel yönetimlerle her zaman içli dışlı, Öztürk İnşaat sahibi. Reisin talimat ve söylemleriyle Fehmi ÖZTÜRK’ü siz kıyaslayın, Gümüşhaneli.

HÜSEYİN TUNÇ

AK Parti körfez belediyesi meclis üyesi. Ortalama 10 yıl Körfez ilçe fırıncılar odası başkanlığı, tekrar siyaset ve AK Parti Körfez ilçe yönetim kurulu üyesi, Reisin talimat ve söylemleriyle Hüseyin TUNÇ’u siz kıyaslayın. Kandıralı.

SELAMİ TANIŞ

AK Parti kurucularından. 2004 yerel seçimlerinde AK Parti il genel meclis üyeliği ve yıllardır parti içinde bazı görevler de bulundu. Reisin talimat ve söylemleriyle Selami TANIŞ’ı siz kıyaslayın. Gümüşhaneli.

KADİR ALÇIK

AK Partiye büyük emekleri olduğu konuşulan AK Parti il genel meclis üyeliği, İlçe yönetim kurulu üyeliği, İl yönetim kurulu üyeliği Enver Alçık . Oğlu, Kadir Alçık Körfez ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği. İki dönem Körfez ilçe Gençlik kolları başkanlığı ve şimdi Körfez ilçe yönetim kurulu üyeliği. Reisin talimat ve söylemleriyle Kadir ALÇIK’ı siz kıyaslayın. Sakaryalı.

RAMAZAN TUNA

AK Parti kurucularından. AK Parti Körfez ilçe yönetim kurulu üyesi, Körfez belediyesi Tütün çiftlik ve Hereke koordinatörü, Körfez belediyesi meclis üyesi ve şimdi ilçe yöneticisi. Reisin talimat ve söylemleriyle Ramazan TUNA’yı siz kıyaslayın. Körfez-Taşköprülü.

YUSUF ERYARSOY

AK Parti Körfez belediyesi meclis üyesi ve şimdi ilçe yönetim kurulu üyesi. Reisin talimat ve söylemleriyle Yusuf ERYARSOY’u siz kıyaslayın. Mardin.

TÜRKAY KAYA

AK Parti Körfez belediyesi meclis üyeliği ve şimdi ilçe yönetim kurulu üyesi. Reisin talimat ve söylemleriyle Türkay KAYA’yı siz kıyaslayın. Kars’lı.

ABDULLAH CİLDAN – ERDAL DURMUŞ – ADEM TETİK – ASLAN YAZICI – AYSUN DEMİR – CANTUĞ BAŞ – FATİH YALÇIN – İBRAHİM ÇIRPAN – METE BİLGİN – MİRAY BASA – NİLGÜN ÇAKIR – NURETTİN OKUDAN – PERİHAN TUÇ – SEVİL ÖZBEK – TEKİN KARA – ZİYA BAYKARA isimleri ise Reisin talimat ve söylemleriyle yine sizin kıyaslayacağınız isimler.

PEKİ, ŞİMDİ BENDE SORUYORUM,,

Reis metal yorgunluğu ve defo konusunda ne söyledi, siz ne yaptınız?

Bu listeyi kim ya da kimler hazırladı?

Genel merkeze kim sundu?

Siz Reis’e bu yönetim kadrosunu sundunuz mu?

Reis mi bu listeyi onayladı?

Bu soruları sordum ammaaa cevap vermeyeceğinizi biliyorum, yakında cevabı bana gelecek, Söz paylaşacağım.

Erdoğan’ın bu videolarını mutlaka dinleyin.

VİDEO LİKLERİ

https://www.youtube.com/watch?v=3vA5ApAc_dM

https://www.youtube.com/watch?v=6nXx6x8zZNc

 

 

 

 

 

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.