www.vizyonkenthaber.com

1 2

ALİ ÇINAR ESNAF ODASINA ADAY

ALİ ÇINAR ESNAF ODASINA ADAY
05 Ocak 2018 - 10:53

Körfez’de uzun zamandır gazetecili yapan; Kocaeli Kent Gazetesi’nin sahibi  Ali Çınar, yapılacak olan kongrede Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na aday olduğunu açıkladı.

‘Yeni bir vizyon’ sloganı ile adaylığını açıklayan Ali Çınar;

‘Adı var, kendi yok’ olan bir odamız mevcut. Üyelerden aidat alma bürosu gibi kullanılan bir odamız var. Başkan ise, gittiği yerlerde kendisine ‘ oda başkanı’ desinler diye başkanlık yapan bir başkanımız var. Ben, bütün bu imajları yok etmek; odamızı Körfez’e yakışır hale getirmek; yeni bir vizyon kazandırmak amacıyla adaylığımı açıklıyorum.

Yapacağım çok önemli hizmetler var.Benim adaylığımla, odamız bir hukuk  danışmanlığına kavuşacak ve hukuksal sorunu olan üyeler, buradan hizmet alacak. Mağdur duruma düşmüş esnaflarımıza kesinlikle kredi desteği sağlayacağım. Muhasebe konularında üyelerimize yine bir takım hizmetler kazandıracağım. İş sağlığı güvenliği hizmetlerinin odamız sayesinde verilmesini sağlayacağım. Bütün üyelerimizin sıkıntılarını, dertlerini, isteklerini ve başarılarını tespit ederek, ona göre yol haritası belirleyeceğim.”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.