www.vizyonkenthaber.com

1 2

AKP İL BAŞKANI ABDULLAH ERYARSOY GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE

AKP İL BAŞKANI ABDULLAH ERYARSOY GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE
04 Mart 2019 - 19:11

Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy bugün Kocaeli Gazeteciler Cemiyet’ni ziyaret etti. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Cemal Kaplan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Eryarsoy basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdikten sonra seçim süreci hakkında önemli bilgiler verdi.

GÖNÜL SİYASETİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

Eryarsoy sözlerine, “Seçime 26 gün kaldı. 3-4 ay öncesinden başlattığımız seçim çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu süreçte ulaşabileceğimiz kadar halkımıza ulaşıyoruz.Biz önce gönüllerde,sonra sandıkta kazanmak için çalışacağız.Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; “Gönül siyaseti yapmaya çalışıyoruz.” Bugün sokakta gördüğümüz her yaşlı genç çiftçi,esnafın gözlerinde gördüğümüz ışıltı ve destek bizi umutlandırıyor.Gördüğümüz herkes yola devam diyor.” şeklinde devam etti.

KOCAELİ’DE MİLLETİMİZLE YÜRÜYECEĞİZ

Eryarsoy sözlerini, “Dilovası ve Derince seçim irtibat bürolarımızın açılışını gerçekleştirdik.Milletimizin katılımı gözlerindeki ışık bize umut verdi.Coşkulu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ittifak bürolarımızın açılışı yaptıklarımızın karşılığının en güzel örneğidir.Meydanlar gösteriyor ki biz ilçelerimizde güzel işler yapmışız ki böyle karşılandık.Bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz.İnşallah Kocaeli’de milletimizle yürümeye devam edeceğiz. Büyükşehir belediyelerimizin seçim beyannamesini açıkladıktan sonra ilçelerimizde de beyannamelerimizi açıklayacağız.Darıca,Karamürsel,Başiskele ve dün de Gebze de seçim beyannamelerini açıkladık.Bugün de Çayırova İlçe’mizin seçim beyannamesini açıklayacağız.12 İlçe’mizin beyannamesini Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ile büyük bir titizlikle  hazırladık.Bizim amacımız şehre hizmet etmek,insanların taleplerine,beklentilerine sahip çıkmak.Vaat ettiğimiz projelerle Kocaelimiz çok daha güzelleşecek ben buna yürekten inanıyorum.Atalarımız ne demiş “Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz.” şeklinde sürdürdü.

BİZDE MUHALEFETİN İŞİ SALLA GİTSİN AT GİTSİN

Eryarsoy diğer partilere de değinerek; “Buradan soruyorum muhalefetin projelerini hiç duydunuz mu?Daha sahip oldukları belediyeler için proje üretemeyenler şehirleri nasıl yönetecek?Biz projelerimizle ortadayız,bizim işimiz Ak Parti.Ak Parti demek hizmet demek.Bugüne kadar verdiğimiz her sözü yerine getiren bir partinin mensubuyuz ve diyoruz ki; “ Yaparsa Ak Parti yapar diğerleri sadece bakar.” Karşımızdaki ittifakın ne kadar kirli bir ittifak olduğunun farkındayız.Ne yaparlarsa yapsınlar 31 Mart akşamı Kocaeli’de kazanan Cumhur İttifakı olacak.” dedi.

“ÇARŞAMBA GÜNÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANIMIZ KOCAELİ’DE”

Eryarsoy çarşamba günü Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Kocaeli’ye geleceğini de ekleyerek anket sonuçlarını da belirtti. Eryarsoy, “Anket sonuçlarımız iç açıcı 24  Haziran’daki sonuçlara benzer olduğu için çok memnunuz.” dedi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.