www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK PARTİ’DEN KAHVALTI BULUŞMASI

AK PARTİ’DEN KAHVALTI BULUŞMASI
29 Mart 2019 - 9:43

Ak Parti bugün Belsa Plaza önünde halkla beraber büyük bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi. Kahvaltıya,İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,Milliyetçi Hareket Partisi İl Yöneticileri,Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,Ak Parti İzmit Belediye Başkan Adayı A. Sibel Gönül,Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın,Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ERYARSOY; “SON SAATLER AZ KALDI”

Organizasyonda açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy; “Seçime son saatler kaldı.Hepimiz için Cumhur İttifakı diyoruz.Halkımıza güvenimiz sonsuz.Katılım gösteren herkese teşekkürler.” şeklinde konuştu.

DOĞAN; “BELEDİYEMİZİ MARKALAŞTIRDIK”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan sözlerine; “Saygıdeğer hanımefendiler,beyefendiler,esnaf kardeşlerimiz,balkonlardan izleyen komşularımız,basın mensuplarımız ve çok değerli İzmit halkı hepiniz hoş geldiniz.Hepinizi bu mübarek Cuma gününde selamlıyorum.10 yıldır memleketimize hizmet etme onurunu yaşadım.Görev süremiz boyunca çok güze işler yaptık,şehre yeni değerler kazandırdık.Belediyemizi markalaştırıp bütçesini beş kat büyütüp Türkiye’ye örnek bir belediye haline getirdiğimizi düşünüyorum.Bunu yaparken kuruşunuzu ziyan etmeden,kimsenin başını önüne eğmeden,hem halkımızı hem haklarını adaletli bir şekilde kıyasıya koruduk ve bugünlere geldik.” şeklinde başladı.

SİZDEN SON İSTEĞİM EMANETİMİN SİBEL HANIM’A VERİLMESİ ”

10 yıl boyunca yaptığı adaletli  çalışmalarla belediyeyi  örnek bir belediye haline getirdiğini vurgulayan Doğan  sözlerini ; “Tüm bunları Ankara’da ilham kaynağımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetiyle birlikte yaptık.Şimdi artık vedalaşma zamanı.Bu anlattığım güzel  işleri yarınlarda devam ettirmesi,insanlarımıza daha iyi işler yapacağına inandığım birine görevimi devretmek en büyük dileğim.Burada denizi kokan bir il,maaşları bile ödemeyen bir belediye vardı.Şimdi hamdolsun bu sorunlar yok.Bizim de mutlaka yetişemediğimiz noktalar oldu,kusursuz insan yoktur.Ama çok şükür biz sorunların bir çoğunu hallettik. Gözümün arkada kalmaması adına sizden son isteğim şudur; büyük emekler verdiğim belediyemizde emanetimin Büyükşehirde adayımız Tahir Büyükakın hocamız ve İzmit’te siyasi tecrübesine inandığım adayımız Mimar Sibel Gönül hanımefendiye teslim edilmesi,emanetimin ehline verilmesi en büyük dileğimdir.Doktor Nevzat Doğan olarak görevim bitse dahi bu memleketin bir evladı olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim.Bu mübarek cuma gününde varsa bir hakkım tüm herkese helal olsun. Sizler de bize hakkınızı helal edin,Allah ülkemizin milletimizin yanında olanların yar ve yardımcısı olsun.” şeklinde tamamladı.

GÖNÜL; “ 31 MART KOCAELİ’MİZE HAYIRLAR GETİRSİN”

Doğan’dan sonra  kürsüye çıkan Cumhur İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül konuşmalarına; “Bu soğuğa,bu rüzgâra rağmen buraya geldiğiniz katıldığınız için çok teşekkür ederim.İzmit’imizin değerli esnafları,Belsa’daki esnaf kardeşlerimiz,basınımızın güzide mensupları,sevgili komşularımız,katılan tüm vatandaşlarımız,ben de bu mahallenin bir esnafı,ablası olarak selamların en güzeliyle hepinizi yürekten selamlıyorum.31 Mart hepimize Kocaeli’mize hayırlar getirsin inşallah.” diyerek başladı.

“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASI”

31 Mart itibariyle çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini vurgulayan Sibel Gönül sözlerini ; “Buradan unutanlara bir kez daha hatırlatıyorum ‘Bizim davamız hizmet davası.’ Her zaman demokrasi dedik.Milletimizle olan gönül bağımızı hiçbir zaman koparmadan yolumuza devam ettik.Rotamızı milletin yolu olarak belirledik.Doğdu,öleceğiz,geldi,gideceğiz.Hangi makama oturursak oturalım biliyoruz ki bir gün oradan da gideceğiz.Ama önemli olan gönüllerde hoş bir seda bırakmak,bir derde derman olmak,bir  yaraya derman olmak,bir Allah razı olsun dedirtmektir.İnşallah 31 Mart’ta her derde deva olacağız e 7/24 çalışacağımızın sözünü veriyoruz.” ifadeleriyle tamamladı.

BÜYÜKAKIN; “ARKAMIZDA ÇOK GÜÇLÜ BİR DESTEK VAR”

Son olarak sözü alan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ise; “Saygıdeğer vatandaşlarım,bu havaya rağmen bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.Kocaeli için çok güzel hayaller kurduk Allah’ın izniyle 31 Mart akşamından itibaren bunları gerçekleştirme imkânı elde edeceğiz.Projelerimiz arasında engellilerimiz,çocuklarımız,gençlerimiz,yaşlılarımız ve hanımlarımız var.Kentimizin tarihi ve çevresi var.Hiçbirini unutmadık. Arkamızda çok güçlü bir destek var.İlçe Belediyeleri ve Büyükşehir Belediyesi arasına çok büyük bir uyum var.Sıkıntılarımızı gidermek için projeler hazırladık. Allah’ın izniyle gönlerde taht kurmayı unutmayacağız.Asıl makam gönüllerdeki makamdır.Diğer makamlar gelip geçicidir.Desteğini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.