www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ak Parti Yerel Yönetimleri Konuştu

Ak Parti Yerel Yönetimleri Konuştu
26 Aralık 2017 - 9:50

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Meclisi toplantısında bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen Koordinasyon toplantısı ile Kocaeli’nde yerel yönetimleri mercek altına alan AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı yerel yönetimler çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Meclisi toplantısında gündem yerel yönetimler idi. Toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Karamürsel Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, Karamürsel Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve teşkilat mensupları katıldı.

MART AYINA KADAR GÜNDEM YEREL YÖNETİMLER

Toplantıya katılan  AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “ Bizler çalışmalarımıza şimdiden başlayıp işi sıkı tutmalıyız. AK Parti söz verdiyse sözünü tutar. Bugün Karamürsel Belediyemizin hizmetlerini ve neler yapabiliriz onu konuşacağız. ”dedi.  Mart ayına kadar bütün ilçelerde gerçekleştirilecek danışma meclislerinin yerel yönetimler başlığı altında gerçekleştirileceğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan; “2019 Mart’a 1 yıl kala tüm ilçelerimizde danışma meclislerimizde konumuz yerel yönetimler. Ne yapacağız bu toplantılarımızda? 2014’de seçim beyannamesinde neler vaat ettik. O günkü vermiş olduğumuz sözler ile alakalı hangi noktaya geldik. Tabi eksik kaldığımız, bazen de beyanname de olmayıp ama gerekli gördüğümüz hizmetlerimizde oldu.  2019 Mart’a geldiğimizde Karamürsel’de gidilmedik, görülmedik, hal hatır sorulmadık bir Allah’ın kulu kalmayacak.”  dedi.

İSMAİL YILDIRIM SUNUM YAPTI

Toplantıda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım 2014 Seçim Beyannamesi’nde vaat edilen, tamamlanan, devam eden ve planlan projeler hakkında sunum gerçekleştirdi. Danışma meclisi toplantısı soru cevap ile devam etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.