www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK Parti Körfez’de Köy Temsilcileri Atandı

AK Parti Körfez’de Köy Temsilcileri Atandı
11 Mayıs 2018 - 11:28

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı, 16 köyde köy temsilcilerini belirledi. İlçe Başkanı Şener Söğüt, yetki belgelerini verirken, ‘rekor oy bekliyoruz’ diyerek hedefi yükseltti.

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı, köy temsilcilerini belirledi, yetki belgelerini teslim etti. Sevindikli Köyü Köy Konağı’nda gerçekleştirilen programa; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Eryarsoy, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Orhan Tuna, teşkilat yöneticileri katıldı.

“SİSTEMLİ ÇALIŞIYORUZ”
Köy temsilcilerine yetki belgelerinin verildiği programda kısa bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin Körfez’de temsil edilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Her geçen gün giderek güçlenen teşkilatımızın üye sayısı artmakta, bu artış da ne kadar sitemli çalıştığımızı ortaya koymaktadır” ifadelerine yer verdi.

“DAHA GÜÇLÜ VE DAHA TEŞKİLATLI”
Konuşmasının devamında teşkilatlarının güçlü yapısına değinen Söğüt, “Biz de bu bağlamda birbirinden değerli ve bulundukları köy ve mahallelerde partimizi en iyi şekilde temsil edecek kişileri belirleyerek daha güçlü ve daha teşkilatlı bir yapı oluşturarak yolumuza devam ediyoruz. Mahalle ve köy temsilcilerimizi seçerek, vatandaşlarımızın bizlere daha rahat bir şekilde ulaşıp sıkıntılarını aktarabileceği bir sistem kurmuş oluyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.


“ALDIĞIMIZ GÜÇLE SEÇİMLERE HAZIRIZ”
İlçe Başkanı Şener Söğüt sözlerine şu şekilde devam etti; “Körfez halkımızdan ve partimizin değerli üyelerinden aldığımız güçle 24 Haziran Genel Seçimlerine ve 2019 yılındaki seçimlere şimdiden hazır olduğumuzu vatandaşlarımıza duyurmaktan kıvanç ve onur duyuyoruz” ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından köy temsilcilerine yetki belgeleri teslim edildi.

Atanan Köy Temsilcileri;
Alihocalar: Hayati Döner
Belen: Muammer Yavuz
Cuma: Suat Tel
Çıraklı: Raif Özbey
Dere: Hüsnü Kaçar
Dikenli: Mesut Yıldırım
Elmacık: İbrahim Ateş
Himmetli: Recep Atilla
Kalburcu: Fatih Çakır
Karayakuplu: Sedat Karnıaçık
Kutluca: Yakup Çakal
Naip: Cevdet Açıkgöz
Osmanlı: Cemal Atilla
Sevindikli: İsmail Yaman
Sipahiler: Şerif Ali Kaya
Şemsettin: Benami Döner

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.