www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK PARTİ İZMİT’TE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

AK PARTİ İZMİT’TE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
18 Şubat 2019 - 8:44

AK Parti İzmit İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Nurullah Yılmaz’ın yerine, İlçe Teşkilat Başkanı ve SKM Başkan Yardımcısı Havzullah Yaydemir getirildi.

31 Mart Seçimleri için vakit yaklaştıkça tempoda artmaya devam ediyor. AK Parti İzmit teşkilatları da bu yoğun tempoda programlarına devam ediyor. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle SKM Başkanlığı görevini bırakan Nurullah Yılmaz’ın yerine SKM Başkan Yardımcısı Havzullah Yaydemir getirildi.

SKM’DE GÖREV ALMAYA DEVAM EDECEK

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “SKM Başkanlığı görevini yürüten Nurullah Yılmaz’ın geldiğimiz süreçte iş yoğunluğundan ötürü SKM Başkanlığı vazifesini hali hazırda SKM Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız olan Havzullah Yaydemir’e devretmesine karar verilmiştir. Nurullah Yılmaz SKM ekibimizde çalışmalarımıza katkı sağlamaya devam edecektir. Bu kutlu yolda olan birlikteliğimiz, gönül bağımız ve beraberliğimizin 31 Martta bizleri zafere taşıyacağına olan inancımız tamdır, bu görev değişikliğinin hayırlara vesile olmasını dileriz.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.