www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK Parti İzmit’te Cumhurbaşkanlığı Seferberliği

AK Parti İzmit’te Cumhurbaşkanlığı Seferberliği
18 Mart 2019 - 15:00

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programlar kapsamında, eş zamanlı olarak tüm mahallelerde ziyaretler yapıldı.

Milletvekilleri Emine Macit Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Cemil Yaman, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, İlçe Başkanı Av. Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Önceki Dönem İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Önceki Dönem İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Meclis Üyeleri, Meclis Üyesi adayları ve mahalle teşkilatlarının katılımıyla İzmit’in her bölgesinde ulaşılmadık vatandaş kalmadı.

Sahada yaptıkları eş zamanlı ziyaretlerle büyük yankı uyandıran AK Parti’liler bir gün içerisinde binlerce vatandaşa ulaştı. Gerçekleştirilen programlarla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Av Ali Güney, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz mitingimizi İzmit’e yaraşır bir şekilde yapmamız gerekiyor. İnanıyoruz ki İzmitli hemşehrilerimiz, her mitingde olduğu gibi 19 Mart Salı günü 16.30’da Milli İrade Meydanı’nı da yine hınca hınç dolduracak ve Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlayacaktır. Cumhurbaşkanımız da özellikle İzmit’e büyük önem veriyor. Burada halkımızın coşkusu ve yoğun katılımıyla Cumhurbaşkanımıza güçlü bir moral vereceğiz. Tüm halkımızı Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılamaya davet ediyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.