www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK PARTİ İZMİT TEŞEKKÜR YEMEĞİNDE BULUŞTU

AK PARTİ İZMİT TEŞEKKÜR YEMEĞİNDE BULUŞTU
26 Temmuz 2018 - 6:11

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı, 24 Haziran’daki elde edilen başarı nedeniyle teşekkür yemeği düzenledi.

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı teşekkür yemeğinde bir araya geldi. 24 Haziran’da elde edilen başarı nedeniyle, AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde, Kadıköy Düğün Salonu’nda düzenlenen teşekkür yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz,  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, İl Yöneticileri, İlçe Yöneticileri, Mahalle Başkanları ve partililer katılım gösterdi.

‘GÖNÜL ERLERİYİZ’

İlk olarak kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bu akşam burada bulunmamızın en büyük nedeni AK Parti teşkilatları olarak 24 Haziran seçimlerinden güzel sonuçlar almamız. Biz güzel bir ekibiz. Bütün yapılarıyla biz biriz, beraberiz, güzel bir ekibiz. Bunun nedeni hizmet şuurudur. Bu şiarla yola çıktığımız için hep başarı getirdi. Tek vatani tek devlet, tek bayrak şuuruyla da bu hizmet akışı kıyamete kadar payidar olacaktır. Bizler büyük Türkiye hayaliyle 2023, 2053, 2071 için hizmet üretmeye çalışan gönül erleriyiz” şeklinde konuştu.

‘İZMİT AK PARTİ’NİN KALESİDİR’

“Sizler gibi çalışma arkadaşlarım olduğu için Allah’a şükrediyorum” diyen Ayaz, “İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü zamanında ‘Hayrın başkenti’ diye flama asmışlardı. Biz o gün de dedik İzmit her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın başında olduğu AK Parti’nin kalesidir. Oylarını arttıran 3 mahallemizin başkanlarını Kudüs’e göndereceğiz. Terzibayırı Mahalle Başkanımıza teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerine oranla yüzde 4 civarı oy arttırdı. Gündoğdu Mahallesinden de çok güzel sonuçlar aldık. Bir siyasi parti liderinin mahallesinde 3 kat fark attık. Hakkaniye köyümüzde de yüzde 26.5 oranında oyumuz yükseldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘BİRLİKTE BAŞARDIK’

 Plaket takdiminin ardından kürsüye gelen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Büyük bir mücadeleden alnımız dik bir şekilde aştık. Geleceğe yine aynı başarı hedefleriyle yürüyeceğiz. Bu mücadele içerisinde güzel bir çalışma oldu. Sahada terimizi akıttık. Basmadık toprak, çalmadık kapı bırakmadık. 1 oy için bile 5 kat uğraş verdik. Daha iyi olabilir miydi? Olabilirdi. Hedefimiz Türkiye ortalamasının üzerine çıkmak ve Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda tamamlamaktı. Bunu başardık. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği bizim için çok önemli. Bizler bu davanın siyasi neferleriyiz” dedi.

 YENİ BAŞARI ÖYKÜLERİ YAZACAĞIZ

Doğan sözlerini, “Köyünden kahvehanesine her yere nefer gibi girdik. Bundan sonra da öyle yapacağız. Hedefimiz yine 13 Belediye almaktır. İzmit’te yine AK Parti’nin yerel yönetim başarı öykülerine yeni öyküler eklenecektir. Makam mevki mücadelesi bize yakışmaz. Ne görev verilirse yerine getireceğiz ve İzmitimize bu ekiple yeni bir başarı öyküsü yazacağız” ifadeleriyle sonlandırdı.

‘BAŞARIMIZI BİRLİĞİMİZE BORÇLUYUZ’

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Biz gücümüzü, enerjimizi, başarımızı birlik beraberliğimize ve kardeşliğimize borçluyuz. Ne kadar birbirimize değer verirsek, ne kadar önemsersek, ne kadar dua eder yardımlaşırsak hiçbir endişe yok ki o derece başarılı oluruz. Başarı sadece falanca kişinin çalışması değil. Birlikte çalıştık. Başkomutanımız liderliğinde başardık. Tüm dünyanın seçim günü gözü bizdeydi. Herkes birinci turda bitecek mi diye baktı. Biz milletvekilliği seçimini de namus meselesi olarak gördük. Asıl kale Cumhurbaşkanlığı sistemine geçmekti. Hükümet Cumhurbaşkanlığı sistemiyle yürütülüyor. Asıl başarı bu. Hepimize mutluluk yaşattı. Bütün dünyanın gözü Tayyip Erdoğan’ın seçilmesindeydi. Hamd olsun biz o sevinci hem Türkiye’ye hem bütün dünyaya yaşattık. Karşı olanlarda üzülerek rahatladılar. Ne yapalım böyleymiş dediler.

ADAMLIK OYNAMAYCAĞIZ

“Yerel seçimler için şimdiden hazırlık yapalım” diyen Karaosmanoğlu, “Kimse birbirine düşmesin. Belediye meclis üyelerini önemseyelim. İşinde uzman kişileri seçelim. Adamcılık oynamayacağız arkadaşlar. Adamcılık oynamayıp, görev alan kardeşlerimize sarılacağız. Tüm kadrolarda yine AK Parti olacak. Seçilen arkadaşlar da vatandaşın güvenini sarsmayacak. Mazeret değil, maharetini gösterecek ekibiyle. Seçilen belediye başkanı vatandaşı namerde teslim etmeyecek. İnanıyorum ki Allah çalışana veriyor. Çalıştık ki Allah bize başarıyı verdi. Yine aynı başarıyı, aynı sevinci hep beraber yaşayacağız” diye konuştu.

‘KOCAELİ’NİN SESİ ANKARA’DAN DUYULACAK’

Karaosmanoğlu’ndan sonra kürsüye çıkan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “2002’de, 3 Kasım’da başlayan seçim maratonunu 24 Haziran’da güzel bir sonuçla bitirdik. 14 seçimdir milletin karşısına zaferle çıkıyoruz. Bu seçimde hepinizin alın teri, cefa karlığı var bunlar için hepinizden Allah razı olsun. Ama önümüzde bir seçim daha var. Mart’ta yapılacak, 15’inci seçimde yine gülen taraf biz olacağız. 18 Ağustos’ta genel kurulumuzda Kocaeli’nin sesini Ankara’da duyuracağız. Durmak yok yola devam diyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.  Programda, 24 Haziran seçimlerinde oyunu yükselten Terzibayırı, Gündoğdu ve Hakkaniye Mahalle temsilcilerine plaket takdim edildi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.