www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK Körfez Hereke’li Vatandaşlarla Buluştu

AK Körfez Hereke’li Vatandaşlarla Buluştu
01 Mayıs 2018 - 10:13

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi startını veren AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve beraberindekiler, Yukarı Hereke mahallesinde diğer siyasi partilerden AK Parti’ye üye olan vatandaşlarla bir araya gelerek, rozet takdiminde bulundu.

SEÇİM STARTINI VERDİK

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, SKM Başkanı Selami Tanış, başkan yardımcıları ve teşkilat mensupları ile birlikte Yukarı Hereke mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti seçim irtibat bürosunda Hereke sakinleriyle bir araya gelen Başkan Söğüt, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimiyle ilgili bilgi aktarımında bulundu, startı verdik dedi.

 

AK TEŞKİLATLARA “HOŞGELDİNİZ”

Sıcak samimi bir ortamın oluştuğu buluşmada, sırasıyla Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, İlçe Yöneticisi Abdullah Cildan ve mahalle Başkanı Orhan Kurhan’da salonda bulunanları selamladı. İlçe Başkanı Şener Söğüt ise; “Bugün burada hem sizlerle olmaktan hemde diğer siyasi partilerden Partimize üye olan kardeşlerimizle bir arada olmaktan oldukça mutluyum. AK teşkilatlara, ailemize hoşgeldiniz. Startını verdiğimiz seçim süreci hepimiz için hayırlı ve mübarek olsun. Allah bu tarihi seçim yolunda, hepimizin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

ROZETLER TAKILDI

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Belediye Başkan Yardmcısı Faruk Denli, İlçe Başkan Vekili Yusuf Eryarsoy ve eski ilçe yönetici Cengiz Öztürk, AK Partiye üye olan vatandaşlara rozet takdiminde bulunarak, tebrik ettiler. Program, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.