www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK Kadınlar, anneleri unutmadı

AK Kadınlar, anneleri unutmadı
14 Mayıs 2018 - 8:24

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla, kadın kolları mahalle başkanlarını kahvaltı programında ağırladı ve hediye takdiminde bulundu.

 

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları, kadın mahalle başkanlarını kahvaltıda ağırlandı. İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ev sahipliğinde Beytül Kebap’ta düzenlenen programa İl Kadın Kolları Serpil Yılmaz, ilçe kadın kolları yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. Buluşmada ilk olarak söz alan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Sizlerin çok büyük ve anlamlı bir görevi var.

“DESTEĞİMİZİ GÖSTERECEĞİZ”

Her birimiz evimizde yavrularımızı bırakıp, ülkemiz ve milletimizin bekası için mücadelemizi sürdürüyoruz. Göstermiş olduğunuz fedakârlık ve özveri için her birinize teşekkür ediyorum. Ülkemiz için dönüm noktası olan bu seçim, dünyada ki tüm mazlumlar için çok önemli. Bu anlamda her birimize büyük görevler düşüyor. Bizim yaptığımız Cumhurbaşkanımızın ayağının bastığı zemini sağlamlaştırmak ve ona güç vermektir. Bizim çalışmalarımız bu nedenle çok önemli. Ülkemizde istikrarının sürmesi için cumhurbaşkanımızın mecliste de güçlü olması gerekiyor” dedi.

“ÇOK AZ ZAMAN VAR”

İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız kadınlara çok güveniyor. Önümüzde çok az bir zaman var. Yaptığımız hizmetleri kapı kapı gezip anlatacağız.  Biz hiçbir zaman seçim için çalışmadık, her zaman çalıştık, halkımızın sesi, kimsesizlerin kimsesi olduk. Kocaeli teşkilatları seçime en hazır teşkilatlardır. Kadın kolları her zaman sahadadır. Çoluk çocuğumuzun geleceği vatanımızın selameti için sahip çıkacağız. Sabahlara kadar çalışacağız.

‘MAZLUMLARIN UMUDU BU SEÇİMDE’

Yılmaz konuşmasının devamında, “Ciddi bir temsil olmazsa kaos olur. Biz bu sistemi istikrarsızlık son bulsun diye getirdik. İzmit’i tarihte görmediği bir oy oranıyla şahlandıracağız. İzmit’ten en iyi şekilde oy alacağız. Bütün mazlum coğrafyaların umudu bu seçimde. Bu seçimde başkanımızı seçeceğiz” ifadelerine yer verdi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.