www.vizyonkenthaber.com

1 2

AK KADIN İZMİT START VERDİ

AK KADIN İZMİT START VERDİ
20 Nisan 2018 - 7:44

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, tüm yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek, seçim çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Yazıcı, “AK Parti İzmit kadınları olarak var gücümüzle çalışacağız ve en güçlü desteği İzmit’ten vereceğiz” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yönetimleri ve mahalle başkanları seçim çalışmalarını planlamak üzere olağanüstü toplantıda bir araya geldi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıda İl Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanı Aysun Yıldırım da sunum yaptı. Toplantıda konuşan Başkan Yazıcı, göreve geldiklerinden bu yana her an seçim olacak gibi koordineli bir şekilde sürdürdükleri çalışmalarını daha da hızlandıracaklarını kaydetti.

‘BU SEÇİM ZORUNLUDUR’

”Cumhurbaşkanımız seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklandı. Bizler dinamik ekibimizle ve teşkilatımız ile seçim için hazırız diyor, yüce Allah’tan 24 Haziran 2018 seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Türkiye’nin içinde bulunduğu durum gereği seçim yapılması zorunludur” dedi.

‘MİLLETİMİZİN SELAMETİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’

Başkan Yazıcı açıklamalarının devamında, “Ülkemizin yararına olan her türlü karara şahsi beklentileri bir tarafa bırakarak bugüne kadar hep arkasında olduk, olur dedik, bundan sonra da milletimizin emrinde çalışmaya, ülkemin geleceği için, milletimizin selameti için gayret etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.