www.vizyonkenthaber.com

1

AHMET YÜCEL ŞANLI – ŞANINA YAKIŞIR DAVRANDI.

AHMET YÜCEL ŞANLI – ŞANINA YAKIŞIR DAVRANDI.
17 Şubat 2020 - 19:47

AHMET YÜCEL ŞANLI SİYASET YAPMAYI ÇOK SEVER, HAKSIZLIK VE ADALETSİZLİK KARŞISINDA SUSMAYAN BİR KİŞİLİK KAYBEDERKEN DE ADAM GİBİ KAYBETTİ.

Bu haberimiz biraz haber, Birazda köşe yazısı gibi ortaya karışık. Son 40 saati bekledim, Acaba ŞANLI kendisine yakışır bir tepki mi verecek yoksa hayal kırıklığı yaratıp kendisine de partisine de zarar mı verecek. Eğer tersini yapsaydı zaten bu yazıyı yazma gereği bile duymayacak kendi haline bırakacaktım.

ŞANLI KİM BİLİRMİSİNİZ?

Körfez ilçe de büyük bir kesimin tanıdığı sevdiği bir şahsiyet.. Evet bazı fevri çıkışları var yıllardır tanırım hatta Demokrat parti döneminde iki seçimde beraber geçirdik. Ahmet Yücel ŞANLI kusura bakmasın deşifre etmek zorundayım.. Bir gün sohbet eder iken konu önemli değil bana bir mesaj gösterdi ve samimiyetime inandığı için haber yapma dertleşme amaçlı gösterdim dedi ve ardından Ali kardeş her ne kadar bazı ufak tefek hataları da olsa Cahit başkanı severim, Ayrıca partimiz zarar görür diye uyardı beni. Bende ne yalan söyliyeyim kötü niyetli haber yap deseydi zaten konunun bir haberlik durumu da yoktu ancak Cahit başkanım mevzuda Şanlı haklıydı.. İşte bu kadar yürekli ve samimi bir adamla yarıştın. Son saatlerdir yaptığı olumlu yorumları takip ettim. Bende ekli olmayan kişiler de dahi olumlu yorumlar yapınca aldık kalemi elimize diyelim. Kongre esnasında kendisini takip ettim sakin ve üzgün bir hali vardı. Bence seçimi kaybettiği için değil keşke hiç aday olmasaydım der gibiydi.. Mutlaka kendince haklı veya yanlış düşünceler aklından geçiyordu. Tebrik ediyorum hırs yapmadı, Yalnış yapmadı adam gibi muhalefet yaptı, Adam gibi sandığa kadar gitti ve adam gibi kaybetti. Ama aslında kaybetmedi. Benimde vaktimi aldı hakkında yazı yazdırdı.. Tebrikler sana da İYİ ler içinde en İYİ lerden biri.. Son sözüm Cahit SÜRÜM başkanıma eskilere dönün, Şanlıyla ilk tanıştığınız günlere dönün, Dönün ki çok daha İYİ olun, Cahit başkanım onunla yürüyenler de sizin yürekleriyle yürüdüler, Herkes sizinle yürüseydi, Demokrasi ve böyle şölen havasında bir kongre olmazdı. Selam olsun ŞANLI ya, ŞANIN var olsun.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.